Menu

Dobroty z pohárov

Recepty na prípravu jedál vopred.

Home » PÔŽITOK » Dobroty z pohárov - 06.2018

Opäť v móde! Spolu s anglickým názvom „meal prep“ sa varenie jedál vopred stalo opäť módnou záležitosťou. Najväčšia výhoda: Jedlo si so sebou môžete vziať doslova kamkoľvek.

Príprava jedla vopred je skvelá. Jednoducho raz navaríte vo veľkom a máte postarané o stravu na niekoľko dní. Vďaka tomu sa vám v chladničke pokazí menej potravín. Stihnete ich totiž včas spracovať. S pohármi plnými dobrôt budete mať každý deň v práci dostatok dôvodov nesiahnuť po žemli so salámou alebo mrazených polotovaroch, keď pocítite hlad. Budete mať zdravšie domáce jedlo vždy poruke.

Príprava jedla vopred je zdĺhavý a nudný názov. Preto sa dnes módne nazýva „meal prep“ a pod týmto heslom ju nájdete aj na Instagrame. Nezáleží na tom, či s hashtagom alebo bez. Jediné, čo potrebujete, je inšpirácia, aby ste si mohli každý deň vychutnávať niečo iné. Tu ju nájdete.

Recepty

Potrebujete inšpiráciu? Pod hashtagmi #dmBio a#mealprep nájdete na Instagrame originálne nápady na obedy do krabičky. Alebo sa inšpirujte našimi receptami.

Hore
Pre optimálne zobrazenie stránky využívame cookies. Vo Vašich nastaveniach prehliadača si môžete použitie cookies deaktivovať. OK