Menu

Expertná starostlivosť o pleť pre moderné ženy

Home » KRÁSA » Expertná starostlivosť o pleť pre moderné ženy - 12.2017

O svoju pleť by ste sa mali starať v každom veku a čím skôr začnete, tým lepšie. Pokožka s vekom postupne stráca pružnosť a jej textúra môže byť narušená rôznymi nedokonalosťami, preto je dôležité zvoliť správne produkty a dostatočne a pravidelne sa jej venovať.

Ak ide o oblasť tváre a dekoltu, je starostlivosť nesmierne dôležitá, keďže je pleť v týchto miestach veľmi citlivá a náchylná k starnutiu. Patríte medzi ženy s vyzretou pleťou a rada by ste jej dodali potrebnú hydratáciu, a zároveň zachovali mladistvý vzhľad? Vyskúšajte rad kompletnej starostlivosti proti starnutiu pleti Revitalift Laser X3 od L´Oréal Paris, ktorý je inšpirovaný výsledkami laserových lekárskych zákrokov a obsahuje účinné látky bojujúce proti tvorbe vrások. Výhodou celého radu je okrem iného jemná a hodvábna textúra produktov, vďaka ktorej bude ich nanášanie príjemným odpočinkovým rituálom po náročnom dni.

Nová inovovaná formula denného krému Revitalift Laser X3 je obohatená o kyselinu hyaluronovú a 3 % pro-xylanu, molekulu odvodenú od prírodného cukru, xylózy, účinnú v boji proti starnutiu pleti. Pri pravidelnom používaní denného krému dochádza k redukcii vrások, celkovému spevneniu pleti a remodelácii jej kontúr. Zlepšenie kvality pleti si všimnete takmer okamžite, po týždňoch používania sú vrásky viditeľne redukované a pleť vyzerá hutnejšia a pevnejšia. Navyše bolo klinicky dokázané, že čím dlhšie používajú ženy tento krém, tým lepšie výsledky zaznamenávajú, ich pleť pôsobí mladistvým a pevným dojmom. Svoj obľúbený krém tak nemusíte neustále obmieňať a môžete si jeho skvelé výsledky užívať stále dookola.

Hore
OKMehr Information