Menu

Čo hovoria hviezdy na mesiac júl?

Ktoré znamenie je to vaše?

Home » INŠPIRÁCIA » Čo hovoria hviezdy na mesiac júl? - 07.2018

Horoskop na júl 2018.

 

Rak, 22.06. – 22.07.

horoskop

Ležanie na pláži, párty a šport sú vám momentálne skrátka málo. Najradšej by ste vo svojom voľnom čase aj trošku zachraňovali svet. Ideálnym módnym tréningom pre vás je plogging, ktorý svoj názov dostal kombináciou švédskeho slova „plocka“ (zodvihnúť) a „jogging“. Jeho podstatou je zber odpadkov počas behu.

Lev, 23.07. – 23.08.

hviezdy

Množstvo práce vám momentálne robí radosť. Mali by ste si však dávať pozor na to, aby sa príliš veľký tlak neodzrkadlil na vašom zdravotnom stave. Počas druhého júlového týždňa budete potrebovať silnú imunitu a na konci mesiaca pevné nervy. K obom vám môže pomôcť rebarbora. Táto kyslá plodina obsahuje množstvo vitamínu C a zvyšuje psychickú odolnosť.

Panna, 24.08. – 23.09.

panna

Niekto sa vás už dlho snaží pozvať na kávu? Dohodnite si konečne termín stretnutia. Z nezáväznej konverzácie sa môže zrodiť zaujímavý projekt. Aj vaša postava bude mať dôvod na radosť: Už jedno dvojité espresso zvýši vďaka obsahu kofeínu a niacínu váš energetický výdaj až o 100 kalórií denne.

Váhy, 24.09. – 23.10.

váhy

Slová vášho šéfa okolo 5. dňa v mesiaci sú hudbou pre vaše uši. A v súkromí vás roztancuje iná hudba – hudba novej letnej lásky. K tej sa skvele hodia napríklad horúce tóny salsy. Čo by ste povedali na kurz tanca do rytmov kubánskeho hudobného štýlu son? Je to trendy, sexy a ohromne zábavné.

Škorpión, 24.10. – 22.11.

škorpión

Príčinou vašej horúcej nálady nie je len počasie: Kvôli polohe Marsu ste netrpezlivá a výbušná. Snažte sa zachovať si chladnú hlavu, najmä okolo 8. dňa v mesiaci. Pomôže vám s tým praktická tréningová pomôcka: Chladivé uteráky majú vďaka prídavku vody dlhotrvajúci osviežujúci efekt.

Strelec, 23.11. – 21.12.

strelec

Všetci navôkol sa povaľujú na slnku, len vy musíte drieť v práci. Pozrite sa na to z tej lepšej stránky: Vy pracujete, vy zožnete aj odmenu. A tvrdá drina vás okrem toho udrží aj vo forme – ak si pod pracovný stôl nainštalujete Cubii. Tento interiérový bicykel polovičnej veľkosti je určený špeciálne na pracovisko.

Kozorožec, 22.12. – 20.01.

kozorožec

Nekončiace žabo-myšie vojny s inými ženami? Tomu je koniec! Od 12. dňa v mesiaci s nimi budete v mnohom za jedno. Spoločne môžete dostať veci do pohybu. A keď už sme pri tom pohybe: Female Power teraz vládne aj trendom v cvičení: Či už joga, surfovanie alebo beh – aktívne dovolenky pre ženy sú momentálne absolútnym hitom.

Vodnár, 21.01. – 19.02.

vodnár

Kariérny rebríček je pre vás momentálne príliš strmý? Čo tak skúsiť menšiu obchádzku? Síce sa budete k cieľu približovať pomalšie, ale o to istejšie. To isté platí pre vašu snahu zostať vo forme: Po schodoch môžete stúpať aj na rovnej ploche. Tip: Opakujte kroky na schode stále dookola alebo berte dva schody naraz.

Ryby, 20.02. – 20.03.

ryby

Stres a leto sa k sebe vôbec nehodia. Miesto pachtenia sa počas horúcich dní za bezvýznamnými vecami by ste sa mali zamerať na to podstatné. Aplikácia Headspace vám s tým môže pomôcť: S jej pomocou sa v priebehu pár minút denne naučíte meditovať a zostať počas hektických období nohami pevne na zemi.

Baran, 21.03. – 20.04.

baran

Vy a vaša láska ste jedno telo a jedna duša, no táto dokonalá harmónia vás po dlhšom čase už nudí? Hlavne to nenarušujte žiadnou prudkou hádkou. Radšej to nechajte plávať. V kajaku na vás čaká súhra aj dobrodružstvo. Dôležité: pred štartom si vypočujte pokyny trénera.

Býk, 21.04. – 20.05.

býk

Do 11. dňa v mesiaci budete absolútne bez energie, potom sa však karta otočí. Využite novú silu na vzdelávanie a nový tréning: Smovey je vibračný kruh vytvorený zo špirálovej hadice a oceľových guľôčok. Odstredivou silou pri kmitaní sa jeho hmotnosť niekoľkonásobne zvyšuje a vzniknuté vibrácie stimulujú hlboké svalstvo.

Blíženci, 21.05. – 21.06.

blíženci

Momentálne ste veľmi spoločenská a máte chuť sa baviť. Zdá sa však, ako by počas leta celý svet navôkol spomalil. Žiadny strach: S troškou organizácie si môžete sama pripraviť program podľa vlastného gusta. Čo by ste povedali na lekciu jogy s topmodelkou Evou Padbergovou? Na tintyoga.com vám spoločne s profesionálom prináša päť variantov tréningu.

Tipy podľa lunárneho kalendára

  • Pri športe teraz kilá idú prudko nadol: Tréningy počas prvej polovice júla sú obzvlášť účinné.
  • Či už na pláži alebo kdekoľvek inde: Medzi 14. až 26. vám s uvoľnením napätia výborne pomôže masáž.
  • Perfektný termín na manikúru: 25. a 26. budú vaše nechty ešte krajšie ako obvykle.
Hore
OKMehr Information