Menu

Horoskop na november

Prečítajte si, čo je napísané vo hviezdach.

Home » Inšpirácia » Horoskop na november - 11.2018

Horoskop na november 2018.

 

Škorpión, 24.10. – 22.11.

škorpión horoskop novemberNech sa rozhodnete pre ktorúkoľvek z ciest, vyberajte rozumne. Bezhlavé kroky vás nikam nedovedú. To platí v práci aj v láske. Premyslite si, čo od svojho vzťahu očakávate a čo ste ochotná dať. Okolo 20. dňa v mesiaci sa o tom porozprávajte so svojou láskou.

Strelec, 23.11. – 21.12.

strelec horoskop novemberNebojte sa objavovať nové miesta, ale vezmite si so sebou spoločnosť. Skúsený radca vám povie, na čo si dať pozor. Počúvajte ho. A za jeho pomoc sa revanšujte počas posledného novembrového týždňa, vtedy padnú vaše schopnosti skutočne na úžitok.

 

Kozorožec, 22.12. – 20.01.

kozorožec horoskop novemberUž dlho niečo sledujete. Teraz sa vám vaša pozornosť konečne vyplatí. Okolo 17. dňa v mesiaci môžete vyjsť na svetlo sveta s prekvapujúcimi výsledkami. Nesmúťte, ak okamžite nezožnete pochvalný potlesk. Váš skvelý výkon ostatní docenia až koncom novembra.

 

Vodnár, 21.01. – 19.02.

vodnár horoskop novemberTo dôležité je napísané drobným písmom. Pre kariérny úspech je teraz kľúčové dbať na detaily. A v osobnom živote by ste mali čítať medzi riadkami. Počas rozhovorov si všímajte nielen slová, ale aj veľavravné mlčanie.

 

Ryby, 20.02. – 20.03.

ryby horoskop november
Zdá sa vám, že novinky na začiatku mesiaca ani nestoja za povšimnutie? Možno sa mýlite. Neignorujte, čo vám hovoria ostatní, no urobte si vlastný názor. Možno sa dozviete niečo, čo vás nielen prekvapí, ale aj posunie veci k lepšiemu.

 

Baran, 21.03. – 20.04.

baran horoskop november

Kľúčom k šťastnému vzťahu je vnímavosť. Ukážte svojmu miláčikovi, že vám na ňom a na jeho potrebách záleží. Najmä v dlhoročných vzťahoch sa už možno usídlila škodlivá rutina. Preč s ňou!

 

Býk, 21.04. – 20.05.

býk horoskop november

Počas novembra je pre vás život príliš hlučný? Stiahnite sa do úzadia a doprajte si ticho. Nemusíte nikam cestovať, úplne vám postačí vlastné pokojné miestečko. Urobte si pohodlie, zatvorte oči a o pár minút sa budete cítiť lepšie.

 

Blíženci, 21.05. – 21.06.

blíženci horoskop november

„Och, aké pozorné!“ hrnie sa na vás zo všetkých strán. Máte perfektný cit na to, ako urobiť druhým radosť. V práci si tým získate toľko priateľov ako v súkromnom živote. A váš partner má takú radosť, že vám tiež splní jedno veľké prianie.

 

Rak, 22.06. – 22.07.

rak horoskop novemberDostanete na zodpovednosť dôležitý projekt. Narábajte s ním opatrne. Najmä počas tretieho novembrového týždňa si nemôžete dovoliť žiadnu záhaľku. Nenechajte sa rozptýliť ani svojím turbulentným milostným životom. Súkromné problémy riešte na konci mesiaca, ideálne s chladnou hlavou.

 

Lev, 23.07. – 23.08.

lev horoskop november

Trápi vás stres? S pomocou malých cvičení vnímavosti sa vám ho podarí zmierniť. Jedno z nich sa dokonale hodí k pôžitkárstvu, ktoré je spojené s vaším znamením horoskopu: Skúste jesť so zaviazanými očami a sústrediť sa na každý jeden kúsok. Výborne sa uvoľníte. Navyše je to zdravé.

 

Panna, 24.08. – 23.09.

panna horoskop november

Tento mesiac dávate pozor na všetkých naokolo, zabúdate však na seba. Myslite na to, že vaši blízki budú skutočne šťastní len vtedy, keď sa bude dariť aj vám. Doprajte si odpočinok najmä v druhom novembrovom týždni. Naplánujte si jediné: žiadne plánovanie.

 

Váhy, 24.09. – 23.10.

váhy horoskop november

Vaša láska vám v očiach číta každé vaše prianie. Popri radovaní sa premýšľajte aj nad tým, čím by ste mohli spraviť radosť vy jemu. Medzi 10. a 15. dňom v mesiaci vám to pôjde obzvlášť ľahko. Jeho túžby najlepšie splníte počas posledného novembrového týždňa.

 

Tipy podľa lunárneho kalendára

  • Pleťové kúry odložte na koniec mesiaca: Od 24. novembra bude pleť obzvlášť dobre absorbovať živiny.
  • Počas posledných siedmich dní v mesiaci bude tvarovanie postavy vo fitnescentre hračkou: Dohodnite si termín s osobným trénerom!
  • Vaše chodidlá sa už nevedia dočkať polovice mesiaca: ideálnymi dňami na pedikúru sú 11. až 13. november.
Hore
OKMehr Information