Menu

Momenty, ktoré milujeme

Novinky pre tohtoročnú jeseň sú tu!

Domov » KRÁSA » Momenty, ktoré milujeme - 09.2017

Chvíle po lete bývajú náročné – návrat do pracovnej rutiny, čoraz chladnejšie dni, no napriek tomu v hlave mnoho usmievavých krásnych spomienok. Pleť však po tomto ročnom období ostáva častokrát oslabená.

Leto a nezabudnuteľné spomienky patria neodmysliteľne k sebe – čas strávený pri mori s blízkymi, letné lásky, užívanie si voľných dní a jedinečná vôňa stromov a kvetov najrôznejších druhov.

Naša pokožka ale v tomto období musí čeliť a odolávať slnečným lúčom, vetru, dokonca aj morská voda nás oberá o hydratáciu a výživné látky. Po pohľade do zrkadla často zbadáme, že sa leto na našej pleti podpísalo viac než by sme si želali, čo nám neraz spôsobuje zbytočné vrásky a starosti.

Doprajte svojej pleti na jeseň jedinečnú starostlivosť, vďaka ktorej bude žiariť a pôsobiť ako navonok, tak i zvnútra zdravo. Nastáva tu však otázka: Ktorá kozmetika je tá najvhodnejšia?

Jeseň 2017 sa u nás v dm drogerie markt nesie v znamení špeciálnych príbehov. Osobných momentov, ktoré milujeme. Preto sme sa spojili s blogerkami, aby sa s nami a teda aj s vami podelili o výnimočné príbehy, ktoré zažili s kozmetikou. Samy vedia veľmi dobre, aká je každodenná starostlivosť o pleť nevyhnutná. Takisto ako iné ženy, aj ony bojujú s nepríjemnosťami, ktoré ich pleť postretnú. Sledujte ich príbehy na našej homepage a nechajte sa inšpirovať!

Tip mesiaca

Mesiac september bude v dm drogerie markt venovaný dámskej pleťovej kozmetiky a pri tejto príležitosti môžete využiť kupón na zľavu -25 % na dámsku pleťovú kozmetiku.

Prajeme krásnu jeseň!

 

ZDIEĽAŤ
Hore
Pre optimálne zobrazenie stránky využívame cookies. Vo Vašich nastaveniach prehliadača si môžete použitie cookies deaktivovať. OK