Menu

Prirodzene neodolateľná

Ako zmeniť dennú rutinu na príjemný rituál

Home » KRÁSA » Prirodzene neodolateľná - 12.2017

Stále častejšie hľadáme spôsob, ako utiecť od rutiny každodenného živo­ta. Inšpirovaní ázijskými tradíciami cvičíme jógu, meditujeme a užívame si naše malé rituály. Sme prekvapení, že aj malé zmeny v našich zvykoch môžu premeniť dennú rutinu a priniesť mnoho energie a sviežosti do našich životov.

Preto sme vyvinuli nové, unikátne zub­né pasty Colgate® Natural Extracts – netradičný a zdravý spôsob, ako po­tešiť vaše zmysly a prekonať monotón­nosť každodenného života! S využitím tradičných ázijských ingrediencií vás môžu nové zubné pasty Colgate® Natural Extracts prekvapiť svojou jem­nosťou, pestrými farbami a hlavne výn­imočnými prírodnými chuťami. Dôvod je veľmi jednoduchý – každá zubná pasta Colgate® Natural Extracts obsahuje starostlivo vybrané, vysoko kvalitné prírodné esencie. Nielenže sú prospešné pre vaše zdravie a krásu, ale tiež ponúkajú výnimočný zážitok z čistenia zubov a potešenie z prírody.

Zubná pasta Colgate® Natural Extracts Ultimate Fresh s príchuťou energického citrusu a mäty je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí hľadajú sviežosť pri čistení zubov. Obsahuje ázijský citrónový olej a prírodný výťažok z aloe.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak chcete okúzliť svet vaším žiarivým úsmevom a užiť si pocit čistoty vo vašich ústach, oceníte bieliacu zubnú pastu Colgate® Natural Extracts Radiant White s obsahom výťažku soli z ázijských morských rias.

Jedným zo spôsobov, ako prekonať každodennú rutinu, sú malé, postupné zmeny. Nemusíte si zmeniť celý život naraz. Každý deň by ste sa skôr mali snažiť robiť veci, ktoré sú pre vás prospešné, a krásny a zdravý úsmev je rozhodne jednou z nich. Colgate® Natural Extracts vám umožní užiť si každodennú starostlivosť o vaše ústa a prinesú nečakaný dotyk potešenia do vášho dňa.

Hore
OKMehr Information