Menu

Revolúcia v starostlivosti o suché vlasy

ELSEVE LOW SHAMPOO

Home » KRÁSA » Revolúcia v starostlivosti o suché vlasy - 11.2017

Revolučná starostlivosť o suché vlasy, ktorá vás prekvapí – to je nový rad zmývateľných krémov Elseve od L’Oréal Paris. Unikátne zloženie, obohatené výťažkami z rastlín a semien, vyživuje suché vlasy a je špeciálne vyvinuté tak, aby vždy vyhovovalo konkrétnemu typu suchých vlasov – veľmi suché, farbené alebo poškodené. Všetky zmývateľné krémy sú v praktickom, decentnom obale s pumpičkou a neobsahujú žiadne sulfátové povrchovo aktívne látky.

Nový rad ošetrujúcich krémov je inováciou v spôsobe umývania poškodených, suchých a farbených vlasov. Každý z troch umývateľných krémov je vhodný pre rôzne typy vlasov, ale ich výnimočnosť a jedinečnosť je spoločná.

Zmývateľné krémy Elseve od L’Oréal Paris Elseve ponúkajú ultra jemné umývanie vďaka svojej nepenivej receptúre, ktorá účinne odstraňuje všetky nečistoty z vlasov bez podráždenia vlasového vlákna. Navyše, ich krémová štruktúra pomáha posilniť vlasové vlákno ihneď po opláchnutí vodou, takže vlasy sa veľmi ľahko rozčesávajú a sú menej lámavé. Vďaka hlbokej výžive bez zbytočného zaťaženia sú vaše vlasy poddajné a hebké na dotyk.

Vyskúšajte aj vy jeden zo zmývateľných krémov Elseve od L’Oréal Paris: Color-Vive pre farbené, suché vlasy s extraktom z ľanových semien. Extraordinary Oil s obsahom 6 výnimočných extraktov z kvetinového oleja vhodný pre veľmi suché vlasy alebo Total Repair 5 s extraktom z nechtíka, ktorý skrotí poškodené a suché vlasy.

Hore
OKMehr Information