Menu

Rozhovor: Celeste Buckingham

O kozmetike, líčení aj novom albume.

Home » INŠPIRÁCIA » Rozhovor:Celeste Buckingham - 04.2016

Aký je tvoj obľúbený produkt, bez ktorého nevychádzaš z domu, prípadne máš nejaký kozmetický svätý grál?

Bežne so sebou nosím celú kozmetickú tašku produktov a líčidiel, keďže sa veľakrát líčim sama a cestujem skoro každý deň kvôli práci, ale jediný produkt, bez ktorého neviem byť, je hydratačný krém Skin Perfection od L´Oréal Paris. Mám suchú pleť, takže vždy mám potrebu ju hydratovať a tento krém je jemný, príjemný a skvelý pocit mi vydrží celý deň, aj keď som nalíčená. Je úžasný a som rada že som ho objavila.

Si ambasádorkou pleťovej kozmetiky Skin Perfection od L´Oréal Paris a farieb na vlasy Casting Creme Gloss. Ako sa o svoju pleť a vlasy staráš v zime?

V zime je to oveľa náročnejšie kvôli suchej pleti, ale používam menej make-upu, viac krémov a hlavne jemné balzamy na vlasy. V zime je všetko citlivejšie, tak sa snažím byť v rámci líčenia a stylingu vlasov čo najprirodzenejšia. Zatiaľ mi to takto vyhovuje.

Speváčka Celeste Buckingham

O mne.Bez podpory ľudí v mojom okolí by som nebola tým, čím som.

Keď sa líčiš sama, vyberieš si radšej červené pery alebo výrazné oči?

Bežne mávam výraznejšie oči s hrubšou linkou, ale občas si dám aj červený rúž z kolekcie L´Oréal Exclusive. Moja obľúbená farba je červená od Jlo. Mám aj ďalšie jemnejšie od Doutzen, ktoré sú ružové, a tie patria k mojim obľúbeným a najčastejšie používaným rúžom.

Je nejaký produkt, ktorý ti na slovenskom trhu chýba a musíš si ho zháňať v zahraničí?

Jeden krém mi tu neskutočne chýba, a to Regenerist od L´Oréal Paris. Ide o obnovujúci krém, ktorý sa postará o kruhy pod očami, vrásky a všetky ostatné prejavy unavenej pleti. Zatiaľ som túto kolekciu na slovenskom a českom trhu nezaznamenala, ale keď som v Amerike, tak si ju vždy kúpim.

Od Superstar ubehlo už niekoľko rokov, čo zásadné sa u teba zmenilo a na čo si za ten čas najviac pyšná?

Neviem či mám pocit hrdosti alebo pýchy, ale cením si ľudí okolo mňa, ktorí ma neustále podporujú a stoja pri mne, či v súkromí alebo pri práci a mojom osobnom vývoji. Bez toho by som nebola tým, čím som, a som im veľmi vďačná za to, že aj oni sú radi so mnou.

Čo ťa inšpiruje pri písaní piesní?

Najviac ma inšpirujú ľudia okolo mňa. Moje osobné zážitky, vzťahy, ktoré sa okolo mňa vyvíjajú, okamihy, ktoré zbadám v meste či pri cestovaní po svete. Ľudská emócia je v stručnosti to najkrajšie, a preto sa tieto príbehy objavujú v mnohých pesničkách.

celeste buckingham

Vyšla ti nová pieseň „Loving You“, kde hráš so svojím priateľom. Plánuješ s ním alebo so sestrou ďalšiu spoluprácu?

Veľmi rada by som aj s ním aj s ňou vytvorila nejaký ďalší projekt, ale zatiaľ to nie je v pláne. Oni si riešia svoje veci a ja takisto, ale za nejaký čas sa k tomu určite vrátime.

Aká bola tvorba nového albumu „So Far So Good“ s takou hviezdou, ako je Earl Cohen, ktorý má vo svojom portfóliu spoluprácu s PINK, Lady Gaga alebo Pharellom?

Bol to úžasný zážitok a som vďačná, že som mohla pracovať práve s ním. Nie je to každý deň, čo sa človek môže stretávať s takými ľuďmi, ako sú Earl a jeho produkčný tím, a spolupráca s nimi bola neskutočne zábavná. Teším sa na reakcie ľudí, keď vyjde celý album.

Ako sa ti darí kombinovať prácu a štúdium na vysokej škole?

Darí sa celkom v pohode, aj keď musím povedať, že je to dosť náročné. Teším sa, že môžem študovať, ale neskutočne ma baví aj moja práca. Takže sa snažím, aby som vo svojom v živote dosiahla určitú rovnováhu.

Kde si strávila Vianoce a Silvestra?

Vianoce som strávila s priateľom v Čechách, a neskutočne som si to užila. Trošku som aj oddychovala, a Nový rok som oslávila v prítomnosti mojich známych, s kapelou, s kamarátmi… Mala som krásne Vianoce i Nový rok a dúfam, že všetci okolo mňa tiež.

Aké sú tvoje ciele v roku 2016 a dávaš si aj nejaké predsavzatia?

Nič som si špecificky nenastavila, ale prajem sebe i všetkým zdravie, úspešný, krásny a zábavný nový rok, a dúfam, že sa nám ten svet aj trošku skrášli.

celeste buckingham

 

Hore
Pre optimálne zobrazenie stránky využívame cookies. Vo Vašich nastaveniach prehliadača si môžete použitie cookies deaktivovať. OK