Menu

Skutočne & vždy výhodne

Vždy výhodne je, keď nemusíme porovnávať ceny.

Home » INŠPIRÁCIA » Skutočne & vždy výhodne - 03.2017

Na dlhodobé ceny s červenou pečiatkou „vždy výhodne“ v dm sa možno spoľahnúť. Garantujú, že vaše obľúbené produkty si jednoducho môžete priniesť domov bez dodatočných zľavových kupónov.

Nakupovanie vždy neznamená hneď aj nakupovať. Niekedy si naň doprajeme viac času a pozeráme novinky. V každodennom živote však potrebujeme, aby sme žili čo najrýchlešie. Ak je napríklad kopa prádla veľká a minul sa prášok na pranie alebo sme z tuby vytlačili posledný zvyšok zubnej pasty. Predtým, než sa dostaneme domov, sa ešte musíme zastaviť v dm.

BUCH TIPP Výhody „vždy výhodne“

Bez stresu: dm výrobky ponúka „vždy výhodne“minimálne štyri mesiace.
Prehľadne: Produkty sú v regáloch dm jednotne označené.
Jednoducho: Nepotrebujete nijaký dodatočný kupón.

Po príchode do predajne sa môžeme tešiť z červenej pečiatky „vždy výhodne“, ktorá je priamo a prehľadne umiestnená rovno pod výrobkami. Bez dodatočných kupónov si možno svoje obľúbené výrobky jednoducho a výhodne odniesť domov. Sortiment, ktorý dm takto „vždy výhodne“ ponúka, je veľmi široký, na to sa môžeme spoľahnúť. Tým ušetríme nielen peniaze, ale aj nákup výrobkov do zásoby. Pretože keď je produkt práve zlacnený, ostane taký aj ďalšie štyri mesiace. Máme dosť času nakúpiť naše obľúbené produkty „vždy výhodne“. A to je viac ako fér, nemyslíte?

Tip: Výrobky, ktoré sú práve „vždy výhodne“, nájdete každý mesiac v našom Journali.

Hore
Pre optimálne zobrazenie stránky využívame cookies. Vo Vašich nastaveniach prehliadača si môžete použitie cookies deaktivovať. OK