Menu

Domáce dobroty na cesty

Lahôdky studenej kuchyne. Zdravé a rýchlo hotové – také sú naše nové obľúbené snacky.

Home » PÔŽITOK » Domáce dobroty na cesty - 05.2017

Nič proti klasickej žemli so salámou, ale niekedy ju potrebujeme v našom desiatovom boxe nahradiť. A jej náhrady môžu byť pokojne aj vegetariánske.

Ich príprava by mala byť rýchla. A musia byť lahodné, zdravé a dodať nám potrebnú energiu. Dôležitá je aj pestrosť – nechceme predsa jesť každý deň to isté. Pokiaľ ide o jedlo, máme pomerne vysoké nároky. Koniec koncov, hovorí sa: „Si to, čo ješ.“ Preto si chceme bez výčitiek vychutnávať aj drobné snacky, ktoré si so sebou berieme na výlety, nákupy či do kancelárie. Môžeme si ich pripraviť aj doma. Čo tak napríklad chlieb s čerstvou nátierkou? Či paštéta, alebo osviežujúci zeleninový drink? Zaženú hlad, posilnia a sú zdravé a praktické.

Čas na jedlo: Najlepšie snacky na zahnanie malého hladu

BUCH TIPP Dobroty na cesty – jedlo

1. Dostatok vlákniny. Ražný celozrnný chlieb od dmBio vďačí za svoju aromatickú chuť celozrnnému šrotu. Skvele sa hodí k nátierkam a navyše ho môžete v práci hravo použiť ako základ na prípravu obloženého sendviča. 2. Chuť jari. Bylinkovú paštétu dmBio ochutenú estragónom, muškátovým orieškom a pažítkou môžete použiť aj ako dip. 3. Exotika. Harmonická chuť exotiky vo vegánskej nátierke z cukiny, ananásu a karí od dmBio. 4. Bez mäsa. Vegetariánska „saláma“ od dmBio z pšeničnej bielkoviny, tofu a papriky sa perfektne hodí do vášho desiatového boxu a určite zachutí aj mäsožravcom.

Pitný režim: Najlepšie nápoje na uhasenie smädu

BUCH TIPP Dobroty na cesty – pitie

1. Ovocné. Smoothie dmBio s jablkami, zázvorom, kivi a matcha poslúži ako zdravá desiata. 2. Inovatívny. Účinným životobudičom počas dlhých pracovných dní je detoxikačný osviežujúci Matcha čaj od dmBio využiteľný aj pri redukcii hmotnosti. 3. Bohatá na vitamíny. Máte chuť na poriadnu porciu zeleniny? Skúste zeleninovú šťavu dmBio. Môžete ju mať poruke vždy, keď sa ponáhľate.

Tip: Novinky z chutného a najmä zdravého sveta dmBio nájdete na našom instagramovom účte dm Slovensko.

Hore
Pre optimálne zobrazenie stránky využívame cookies. Vo Vašich nastaveniach prehliadača si môžete použitie cookies deaktivovať. OK