Už Kleopatra vedela, ako zvodne pôsobia nápadné očné linky – viac je viac: starí Egypťania boli presvedčení, že toto motto má niečo do seba. Look s očnými linkami ako dominantou teraz oslavuje svoj veľký comeback. Oči si žiadajú byť zvýraznené pozdĺž celej svojej línie a preto sa pomocníci ako kajalová ceruzka a tekuté či gélové očné linky radia do kategórie absolútnych „must-haves“.

Očné linky ako dominanta

Či už extravagantné linky s efektom krídel, mihalnice namaľované v retro štýle alebo prísny grafický look a farby rokov 80.: choďte do všetkého, čo vám krásne podčiarkne oči. To je teraz presne to, čo potrebujeme, keďže sme si kvôli koronakríze museli na okázalé líčenie nechať zájsť chuť, čo poviete? A presne preto by sme teraz mali začať usilovne trénovať. Pretože nie každá technika líčenia nás dokáže doviesť do dokonalosti na prvý šup.

No starosti si robiť netreba: ako správne nakresliť očné linky sa treba naučiť, to áno, ale s týmito tipmi a trochou jemnocitu sa to podarí aj začiatočníčkam, sľubujeme! Ako si vytvoriť najkrajšie looky s očnými linkami a ktoré sa vám hodia?