Active Beauty
Modré tiene: trend tejto zimy

Ice eyes baby

Modré tiene: trend tejto zimy

Modrý beauty-trend z 90. rokov sa vracia a dokonale sa hodí do chladného obdobia. V kombinácii s trblietkami a správnym podkladom vyzerajú modré očné tiene veľmi elegantne a stávajú sa dokonalým párty líčením.

Takto sa nosia modré očné tiene

Keďže pohľad na oči je pútavý, zvyšok líčenia by ste mali ponechať skôr decentný. Použite iba BB alebo CC krém pre rovnomernú a orosenú pleť. Obkreslite a zafarbite pery kontúrovacou ceruzkou, ktorá čo najviac zodpovedá farbe vašich pier. Nude lesk na pery dodá lesk a objem. Obočie zľahka zvýraznite ceruzkou na obočie a prečešte ho smerom k línii vlasov priehľadným gélom na obočie.

Zamrznuté párty líčenie krok po kroku 

Aby vám líčenie vydržalo, naneste na celé viečko podkladovú bázu a nechajte ju zaschnúť. Podkladová báza tiež dodáva modrým očným tieňom sýtejší vzhľad. Naneste svetlomodrý očný tieň na pohyblivé viečko a pozdĺž línie spodných rias a dobre rozotrite. Záhyb a vonkajší kútik oka zvýraznite matným tmavomodrým očným tieňom. Potom obkreslite líniu tmavomodrou kajalovou ceruzkou. Naneste očné linky pozdĺž línie spodných rias a vnútorného kútika oka. Naneste trblietavú linku na pohyblivé viečko, opatrne naneste trblietavé čiastočky prstom a nechajte zaschnúť. Nakoniec na riasy naneste hrubú vrstvu tmavomodrej maskary. Na ešte vlhké končeky rias naneste pomocou štetca na očné tiene niekoľko trblietavých čiastočiek. Na záver zvýraznite obočie strieborným rozjasňovačom. Na extra dlhú fixáciu použite fixačný sprej.
 

Aký odtieň modrej sa hodí vašim očiam?

K modrým očiam by ste mali zvoliť odtieň akvamarín. Zelené oči vyzerajú obzvlášť dobre s kráľovskou modrou. Hnedé oči optimálne zvýrazní kobaltová a/alebo polnočná modrá.

Dlhotrvajúca intenzita farby

Podkladová báza pod očné tiene od alverde NATURKOSMETIK

Kúpiť online na mojadm.sk

Vysokokrycie zloženie s trblietavým efektom

Očné tiene Mono, odtieň 184/007 od s-he colour&style

Kúpiť online na mojadm.sk

S komplexom pre výdatnú starostlivosť

Očné tiene N°1, odtieň 116 od trend !t up

Kúpiť online na mojadm.sk

Žiadne rozmazania

Tekutá očná linka Epic Wear, odtieň Sapphire od NYX PROFESSIONAL MAKEUP

Kúpiť online na mojadm.sk