Active Beauty
Takto vonia jar – nájdite svoj nový parfum

Nová vôňa

Takto vonia jar – nájdite svoj nový parfum

Sladké a lákavé ako karamel, čokoláda a všetky vianočné koreniny mohli byť vône v zime: teraz je v našich parfumoch čas pre sviežo jarné akcenty.
Pri hľadaní dokonalého parfumu by ste mali myslieť aj na to, aký účinok má mať váš nový parfum. Rôzne vône môžu mať na vás a vaše okolie veľmi odlišný vplyv. Už viete, aký typ vôní vám vyhovuje?


Parfum s účinkom: tieto zložky sa hodia

Korenistý jarný vánok

Orientálne vône plnia letné sny už na jar. Upokojujúce živé vrchné tóny vanilky a biele kvetinové podtóny s nádychom kávy, umocnenej korenistým podtónom. Vo výsledku vzniká exkluzívna, sofistikovaná a zvodná vôňa, ktorú nájdete v novinke od značky Revolution.

Povzbudzujúce zloženie

Chceli by ste parfum, ktorý sa skladá zo 100 % prírodných zložiek? Potom je pre vás alverde NATURKOSMETIK tou správnou voľbou: zázvor je skutočným všestranným prostriedkom pre zdravie, ale je aj vynikajúcim parfumom. Pridáva pikantný tón, ktorý má spolu s ružovým korením povzbudzujúci účinok a vďaka ktorému sa jarná únava okamžite vytratí. Pomarančový kvet a orchidea majú tiež povzbudzujúci účinok a dodávajú prírodnej vôni "Sonnenseite" zmyselný nádych.


Tajomná zvonku aj zvnútra

Parfum, vzbudzuje záujem o tajomstvo, ktoré si v sebe nesiete? To sa podarí s Ô d'Azur od Lancôme, toaletnou vodou s pižmovo-dreveným základom no kvetinovo-korenistým srdcom. Ukrýva ruže a pivonky. Bergamotovo-citrónová hlava zas určite nepomotá len tú vašu.

Ušľachtilá vôňa prinášajúca závan orientu

Dámska toaletná voda Revolutionary Noir od Revolutionary

Kúpiť na mojadm.sk

Nepochybne oživujúca kompozícia vôní prírodného pôvodu

Dámska parfumovaná voda Sonnenseite od alverde NATURKOSMETIK
 
Kúpiť na mojadm.sk

Kvetinovo ovocné nuansy pre pocit leta

Dámska toaletná voda Ô d'Azur od Lancôme 

Kúpiť na mojadm.sk

Náš tip

Hľadáte voňavý darček? Prezrite si náš výber parfumov.