Pery na „vybozkávanie" zvádzajú mystickými nuansami. Kým doteraz boli tmavočervené rúže a bobuľové tóny zárukou pôvabu na svetových červených kobercoch, teraz sa tento vzhľad presadzuje aj v každodennom živote. Pretože štýl hviezd nefunguje len pri slávnostných príležitostiach. Aj pri módnych trendoch ako ostro strihané nohavicové kostýmy, štýlové kožené outfity alebo hebké úplety, tmavý rúž vytvára dobrý imidž, vyžaruje silu a posilňuje ženskosť.


Tmavé rúže: 5 tipov na použitie

1. Tieto tmavé farby sú trendy

Tmavé pery sa stanú túto jeseň hlavnými hrdinkami nášho líčenia. Trendová farebná paleta znie ako recept z vegetariánskej kuchárskej knihy, ktorá vás láka na delikatesy ako baklažán, slivka alebo čučoriedka. Aby pery skutočne vynikli, kľúčom k vydarenému vzhľadu je zjednotená pleť. Za týmto účelom naneste prstami korektor pod podkladovú bázu, aby ste skryli tmavé kruhy a červené škvrny. Nakoniec použite transparentný púder, čo zaručí dlhé trvanie a kryciu schopnosť.


2. Tmavý rúž: správne nanášanie

  • Starostlivosť: Naše pery sa ľahko vysušia, najmä v chladnejších mesiacoch. Poskytnite im preto dostatok starostlivosti ešte pred nanesením make-upu.
  • Hydratácia: Odumretú pokožku odstráňte peelingom na pery dvakrát týždenne a potom svojim perám doprajte masku na rozmaznávanie.
  • Pracujte presne. Najprv pery pripravte s korektorom. To vytvára kontrastnejšiu líniu pier. Potom obkreslite pery s kontúrovacou ceruzkou na pery vo farbe rúžu a smerom do stredu zjemnite do stratena. Tým sa nastaví perfektný rám a farba nemôže vytiecť a usadiť sa v malých vráskach. Okrem toho, takto lepšie drží.
  • So štetcom, prosím! Aj keď po neutrálnych alebo jemných farbách môžete rýchlo prejsť prstom, tmavé farby rúžov si vyžadujú presnú aplikáciu. Tip vizážistky Karly Godoni: „Farbenie funguje lepšie s malým štetcom a je tiež hygienickejšie!“
  • Lesklé alebo matné? Keď sú pery namaľované, ešte vždy si môžete vybrať medzi matnou alebo lesklou úpravou. V prípade lesklej úpravy dajte do stredu kvapku transparentného lesku. Telesným teplom sa automaticky rozotrie.