Menu

Мой by Stefanie Giesinger

Objavte novú starostlivosť o pleť od Stefanie Giesinger – exkluzívne v dm.

Home » Krása » Мой by Stefanie Giesinger - 01.2019

Slovo Мой pochádza z ruského jazyka a v preklade znamená „môj“. Nemecká topmodelka a influencerka Stefanie Giesinger sa spojila so značkou dm a do týchto vegánskych produktov pretavila svoje znalosti a skúsenosti.

Značka Мой

Stefanie Giesinger vďaka svojej modelingovej kariére precestovala takmer celý svet. Práca s vizážistami je u nej na každodennom poriadku a práve vďaka tomu vyskúšala mnoho rôznych produktov, porozumela ich zloženiu a vlastnostiam a najmä ich účinkom na našu pokožku. Všetky tieto znalosti a skúsenosti pretavila aj do výrobkov značky Мой. Produkty obsahujú hodnotné, pleti prospešné látky ako sú ryžový olej, kokosový olej, extrakt z papáje a kofeín. Tie dodávajú pleti hydratáciu a posilňujú prirodzené ochranné bariéry pokožky. Štýlové zlaté akcenty prinesú kúsok luxusu do každodennej starostlivosti o vašu pleť.

 

 

 

5 produktov pre každodennú starostlivosť

Začnite váš deň jemným čistiacim pleťovým gélom. Jemne vyčistí pleť od nečistôt a zároveň ju hydratuje.

Beauty koncentrát s extraktom z papáje a kofeínu vašu pleť rozžiari. O extra glamour-look sa postarajú zlaté perličky obsiahnuté v sére. Koncentrát naneste rovnomerne na vyčistenú tvár, krk a dekolt a vmasírujte ho do pleti, až kým sa úplne nevstrebe.

S denným pleťovým krémom Glow účinne zakončíte starostlivosť. Naneste ho ráno alebo večer a rozžiarite ním vašu pleť. Ošetrujúce látky obsiahnuté v kréme, ako napríklad ryžový olej, zabezpečia pleti hydratáciu a vyhladia prvé jemné vrásky. Krém je vhodný aj ako podklad pod mejkap.

Po náročnom dni plnom stresu sa o uvoľnenie postarajú chladiace hydrogélové očné vankúšiky Golden. Pôsobia revitalizujúco a poskytnú pleti dlhodobú hydratáciu. Papája a kokosový olej osviežia unavené oči a prežiaria pokožku.

Ako víkendový rituál nesmie chýbať vo vašej starostlivosti pleťová maska. Hydrogélová pleťová maska Golden zabezpečí pleti intenzívnu hydratáciu, dodá jej svieži vzhľad a navyše aj zjemní prvé vrásky.

 

Hore
OKViac informácií