Menu

Beauty súťaž má už svoje výherkyne

Pozrite sa s nami, ako si 3 krásne dámy užili deň

Home » Krása » Beauty súťaž má už svoje výherkyne - 06.2018

Krása má veľa podôb a tvárí. V každom z nás sa ukrýva niečo špeciálne a jedinečné. Nebojte sa objaviť samých seba a ukázať to ostatným. Dokonalosť je nuda a my v dm veríme, že krása nemá pravidlá. Obdivujeme skutočných ľudí, ktorí sú výnimoční aj so svojimi nedokonalosťami. S výrazným make-upom či naopak so žiadnym? Je len na nás, kedy a ako sa cítime krásni!

V jedinečnosti je krása a výherkyne v sebe jedinečnosť našli. Dňa 19. apríla 2018 sme odovzdali výhry výherkyniam, ktoré sa v marci zapojili do beauty súťaže. Tentokrát to však nebola taká obyčajná výhra, ktorú si môžete zobrať domov a položiť na policu. Táto výhra bola jedinečná ako samotné výherkyne.

Kto by sa z takej výhry netešil?

Celkový styling a oblečenie od značky ZOOT v hodnote 1 000 €… to znie dobre, no nie? Spolu so stylistkou Barborou Yurkovič, blogerkou Jankou Topánkou a všetkými výherkyňami sme strávili celý deň v ateliéri u fotografky Zuzky Gavulovej. Hlavným cieľom bolo zvýrazniť jedinečnosť všetkých troch výherkýň. Nebolo potrebné sa na nič hrať, ani zakrývať nedokonalosti – úloha bola jasná – vyzdvihnúť jedinečnosť!

Naše výherkyne

BARBARA

Do súťaže som sa zapojila kvôli jej myšlienke. „Prirodzená krása skrytá vo výnimočnosti“. Bola to veľmi príjemná a vzrušujúca skúsenosť. Ďakujem, že som mohla byť súčasťou niečoho takého a som rada, že do popredia sa dostáva prirodzená krása.

 

 

 

 

TATIANA

Tento deň bol pre mňa výnimočný. To, že mám psoriázu, beriem celý život ako niečo, prečo by som sa mala skrývať. Ale tento deň mi ukázal, že sa vôbec nemusím skrývať za dlhé čierne nohavice a tričko. Najviac sa mi páčilo, že všetci okolo boli veľmi milí, ako keby sme sa dlhé roky poznali. Bol to jeden z najkrajších dní v mojom živote a spoznala som super ľudí. Ďakujem tiež ZOOTu za skvelé veci. Topánky som odvtedy nevyzula.

 

 

 

MÁRIA

Musím pochváliť prístup ako fotografky, tak stylistky a aj ostatných dievčat, pretože atmosféra bola naozaj veľmi príjemná, čo ma veľmi milo prekvapilo. Vôbec som nemala trému pri fotení, a to nie som práve fotogenický typ. Celý deň som si v podstate užila.

 

 

 

 

 

 

 

Beauty súťaž
"zo zákulisia"
Barbara
Tatiana
Mária
stylistka Barbora Yurkovič
Človek ako každý iný. Jedinečný
Konečná selfie musí byť
Hore
OKViac informácií