Menu

Beauty súťaž

#VJEDINECNOSTIJEKRASA

Home » Krása » Beauty súťaž - 03.2018

Krása má veľa podôb a tvárí. V každom z nás sa ukrýva niečo špeciálne a jedinečné. Nebojte sa objaviť samých seba a ukázať to ostatným. Dokonalosť je nuda a my v dm veríme, že krása nemá pravidlá. Obdivujeme skutočných ľudí, ktorí sú výnimoční aj so svojimi nedokonalosťami. S výrazným make-upom či naopak so žiadnym? Je len na nás, kedy a ako sa cítime krásni!

Ako sa zapojiť?

Do súťaže sa môžete prihlásiť vyplnením formulára, ktorý obsahuje možnosť vložiť fotografiu. Nahrajte svoju fotku, na ktorej ste to skutočne vy, kde sa cítite výnimočný/á. Pridajte k tejto fotografii aj popis, v ktorom napíšete, čo je vašou jedinečnosťou. Zapojiť sa môžete v období od 01. 03. 2018 do 31. 03. 2018.

Hlavná výhra

Kompletný styling od Barbory Yurkovič s oblečením od ZOOT. Traja hlavní víťazi zažijú úžasný deň, kedy bude o ich vizáž profesionálne postarané. Hodnota hlavnej výhry je 1000 € a zahŕňa štýlové oblečenie z obľúbeného internetového obchodu Zoot spolu s poradenstvom od profesionálnej a úspešnej slovenskej stylistky, ktorá sa rovnako postará o vaše vlasy a make-up.

Barbora Yurkovič

Barbora Yurkovič je vizážistka a módna stylistka. Známa je aj ako dvorná stylistka speváčky Márie Čírovej. Pripravovala styling k inaugrácii prezidenta, prvej dáme Slovenska – Martine Kiskovej a spolupracuje s mnohými módnymi magazínmi, ako je napríklad Emma, herečkami a speváčkami nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Venuje sa tiež módnemu poradenstvu, ktoré si vyskúšala napríklad v druhej sérii show O 10 rokov mladší.

Zoot

Zoot je jedinečný internetový obchod s kamennými predajňami nazvanými Výdajne radosti, kde si ich milovaní zákazníci môžu to, čo si objednali aj jednoducho vyskúšať. Zoot vznikol v Prahe a pôsobí aj na Slovensku a Rumunsku. Tento populárny a inovatívny koncept ponúka svojim zákazníkom viac ako 300 značiek vrátane tých vlastných. Ich cenové hladiny pokrývajú spektrum od strednej triedy až po prémiové a exkluzívne kúsky. Zoot sú pokrokoví nadšenci módy so štýlovým a najnovším oblečením pre mužov, ženy aj detičky, a tiež bytovými doplnkami. Nákupy v Zoot si jednoducho zamilujete! www.zoot.sk

Ďalšie výhry

Krásny kozmetický kufrík s poukážkami v hodnote 50 eur na nákup dekoratívnej kozmetiky značky trend IT UP. Siedmi z vás si môžu nakúpiť kozmetiku značky trend IT UP podľa vlastného výberu v hodnote 50 €. K tomu získajú krásny kozmetický kufrík, ktorý si následne môžu novou kozmetikou naplniť.Ďalších desať výhercov získa poukážky na nákup značky trend IT UP v hodnote 20 €.

 

Zapojiť sa

Hore
OKViac informácií