Active Beauty
Biela očná linka: oči budú vyzerať väčšie

Biela očná linka: oči budú vyzerať väčšie

Maľovanie čiernej linky je minulosťou: biela očná linka je späť. Trendový look od dm okamžite vyčaruje väčšie oči a pohľad Bambiho. Takto namaľujete linku pre pohľad extra triedy!

Po dlhej noci pomôže iba niekoľko káv alebo ľadový kúpeľ? Svieži výraz sa dá dosiahnuť aj omnoho jednoduchšie! Popri SOS tipom na pleť po párty sa aj biela linka od dm postará v rámci niekoľkých sekúnd o žiarivý pohľad.

Skvelé na bielej očnej linke je to, že môže byť nanesená extravagantne alebo tiež absolútne všedne à la nude look a dá sa urobiť aj ceruzkou na oči.

 

Biela očná linka: ako tento trik okamžite vyčaruje pekné oči Bambiho

  1. Prebudí unavené oči

Biela očná linka je tajným tipom pokiaľ sa jedná o to, v čo najkratšom čase vyčarovať svieži pohľad a rozžiariť oči.

  1. Zväčšuje oči

Pomocou bielej linky pozdĺž vrchných a spodných mihalníc pôsobia oči okamžite väčšie, pretože biela línia ceruzky sa opticky spojí s bielkom oka.

Linka nalíčená ceruzkou alebo očnou linkou? Takto sa to podarí

Podľa toho, čo chcete pri líčení dosiahnuť sa môžete pri tomto looku rozhodnúť medzi ceruzkou a očnou linkou.

Ceruzka obsahuje farebnú tuhu, s ktorou sa dá namaľovať obzvlášť jemná linka. Hodí sa tiež perfektne pre vnútornú linku. Existujú aj špeciálne In-Eye ceruzky, ktoré majú veľmi mäkkú konzistenciu a zloženie, ktoré neškodí oku.

Očná linka väčšinou pozostáva zo špičky štetca, ktorý je namočený do tekutej farby. Preto sa super hodí na nanesenie obzvlášť precíznej linky.

Pre look na bežný deň zdôraznite vnútornú linku a vrchnú líniu mihalníc tenkou bielou linkou a ľahko ju rozotrite po vnútorný očný kútik. Maskara určite musí byť, pomocou nej definujete oko. Na večer môžete pokojne naniesť hrubšiu vrstvu alebo look zintenzívnite napríklad lesklými očnými tieňmi a peknými červenými perami.

Tento trend sa hodí ku každej farbe očí. Obzvlášť dobre sa biela linka hodí k svetlým očiam. Tmavým očiam dodá tento look pekný kontrast a cielene ich zvýrazní.

Dodatočné plus: pri bielej linke nie sú chybné ťahy až taká katastrofa, pretože sa dajú ľahko skryť. Ak sa vám však niekedy stane väčšia nehoda, jednoducho ju skorigujte pomocou vatovej tyčinky a micelárnej vody.