Menu

Čo tak pre zmenu krátke vlasy?

Čím kratšie vlasy, tým menej priestoru na styling? Tieto tri looky svedčia o opaku.

Home » Krása » Čo tak pre zmenu krátke vlasy? - 11.2019

Uhladené nie sú zlé

Aj pri slávnostnom looku nás dovedie k cieľu minimalizmus. A zmena štýlu z bežného na slávnostný „sleek chic“ sa vydarí celkom jednoducho: vlasy najprv navlhčite a na ešte vlhké vlasy naneste gél. Hrebeňom ich učešte do želaného tvaru, prípadne urobte cestičku. Potom ich len nechajte vyschnúť.

Cestička v tomto účese sa perfektne hodí na vytvorenie dodatočného akcentu, keď je zafixovaná a ozdobená sponkami.

Tip: Pre dosiahnutie looku s prameňmi zapracujte do vlhkých vlasov extra silný gél Pomade od značky THE GREAT BRITISH GROOMING. Zabezpečí ultra silné držanie a lesk.

 

 

 

Z tej lepšej strany

Pre tento look z 90. rokov urobte vlasy na vrchu hlavy dobre uchopiteľné pomocou stylingového púdru na objem. Potom ich od čela smerom dozadu vyčešte nahor a pri čele zľahka natupírujte. Zafixujte lakom na vlasy a potom vytvarujte. Bočné partie vlasov začešte dozadu gélom, aby priľahli tesne k hlave.

Tip: Lak na vlasy Deluxe Luxurious Shine od WELLA DELUXE jemne fixuje, ale na dotyk nepôsobí neprirodzene. Navyše dodá vlasom jemný lesk.

 

 

 

 

 

 

Počas dňa nedbalé

Menej býva často viac – a pri rýchlo upravenom účese aj šetrí životné prostredie, pretože je na to skrátka potrebných menej produktov: Vlasy poprášte trochou púdru na objem, aby sa dali okamžite dobre tvarovať. Potom v dlaniach zohrejte trochu vosku na vlasy, ktorý vytvorí štruktúru, a prstami vytvarujte jednotlivé pramene a končeky vlasov.

Tip: Pestované vlasy a zdravá pokožka hlavy sú tým najlepším receptom na krásu. Tuhý šampón TYKOKOS na regeneráciu vlasov od TWO COSMETICS vďaka zloženiu obsahujúcemu kostihoj a olivový olej preniká do štruktúry vlasov a regeneruje ich.

 

 

Hore
OKViac informácií