Menu

Módne doplnky

Potulky oddelením s doplnkami.

Home » Krása » Módnedoplnky - 04.2016

Už samotné slovo accessoires je vkusné. Francúzske. Accessoire. Znamená doplnok. Alebo príslušenstvo. V latinčine sa používalo „accedere“, keď chceli povedať, že sa ešte niečo pridá. A tak sa dostávame k oddeleniu s doplnkami. Tu nájdeme všetko, čo sa pridáva, čo má doplniť celok.

Práve v móde je umenie okolo doplnkov a ich správne použitie nevyhnutné. Je jedno, či chceme outfit doplniť do perfektného celku, alebo vytvoriť skôr nejaký zlom. Od streetstyle stars a módnych znalcov v Paríži, Tokiu a New Yorku môžeme odpozerať zaujímavé a kreatívne zaobchádzanie s doplnkami. Celé časopisy a blogy sa točia okolo jedného a toho istého: ako možno použiť doplnky. A pritom nejde o to vyjsť do ulíc so žiadanou it-bag.

Ružové sny od sponiek až po retiazky: v doplnkoch neprídu nakrátko ani detaily.

V dm predajniach nájdete kolekciu doplnkov: krásne maličkosti ako módne šperky, slnečné okuliare a, samozrejme, kozmetické a toaletné taštičky. Najlepšie na tom však je, že nie sú len pastvou pre oči, ale vždy sa dajú aj prakticky využiť.

JARNÁ NÁLADA

Do ruky. Malé kufríky pod pazuchou sľubujú všakovaké tajomstvá. Ide predovšetkým o zaujímavú náhradu clutch kabelky.
Nasadené. Či už s tmavými sklami, alebo s tmavými rámami..
Kombinovať. Taštičky a módne ozdoby, ako napr. retiazka spolu veľmi dobre ladia. Malý tip: vymeňte vašu nadmerne veľkú peňaženku za clutch kabelku.
Zbaliť. Hoďte si ich cez plece a noste: city ruksaky v najrôznejších veľkostiach, tvaroch a materiáloch slávia svoj návrat.
Noste. Ruksaky slávia posledné roky veľký návrat. V tejto sezóne sú trendy aj ich malí bratia – mestské ruksaky.
Okrášliť. Toaletné tašky: otázka krásy..

Eva Mühlbauer

Novinárka, ktorá má rada všetky krásne veci. Vyznávačka módy, vášnivá čitateľka a baletka. Svoj prvý beauty produkt si kúpila v 12 rokoch, a to make-up od dm značky alverde. Už 20 rokov nevyšla z domu bez nalakovaných nechtov.

Hore
OKViac informácií