Active Beauty
Férová ponuka

Férová ponuka

Čo i len jeden z týchto doplnkov vám urobí väčšiu radosť než mnoho iných. Prečo? Pretože výrobky z trvalo udržateľnej produkcie vydržia jednoducho dlhšie.

Hovoriť o trvalo udržateľnom živote je jedna vec. No skutočne ho i praktizovať je už omnoho ťažšie. Ešte jedno lacné tričko. Ešte jedny slnečné okuliare. A tamtá kabelka sa k nim skvele hodí. To, že nadbytok toho všetkého neznamená kvalitu a často ide o predmety pochybnej výroby, vieme. No na potlačenie impulzu nakupovať to nie vždy postačuje. Podporu vám ponúkame s touto ponukou férovo vyrobených doplnkov: často sú vyrobené z recyklovaných materiálov a zaručene vám budú robiť radosť dlhšie než akákoľvek impulzívna kúpa, ktorá potom doma zapadá prachom.

Obľúbené doplnky

Spleť farieb. Háčkovaná brošňa vás naladí na ešte farebnejší život. Nájdete na SASHE.
Vzor. Náušnice z dreva s neuveriteľne detailným prepracovaním a ľudovým vzorom si nájdu miesto v každej šperkovnici. Od RETRO BIJOU.
Bohatstvo farieb. Fľaše na nápoje značky EQUA sú zdraviu prospešné a 100 % recyklovateľné, čím šetria životné prostredie.
Drevo. Okrem originálneho dizajnu vás slnečné okuliare SELEN EYEWEAR presvedčia materiálom, z ktorého sú vyrobené. Vyrábajú sa len z výberových drevín, ktoré sú spracované najnovšími technologickými postupmi.
Bohatstvo farieb. Ručne vyrobená slamená taška KBAS zo syntetickej rafie.
Rozvojová pomoc. Pri kúpe jedného páru topánok značky TOMS dostane druhý pár dieťa v núdzi. O dôvod viac rozhodnúť sa práve pre túto obuv.
Skvostný kúsok. Toto spojenie slov presne vystihuje dokonalosť prsteňa z ružového zlata od ALO DIAMONDS. Kombinácia s bielymi briliantmi je dokonalá.
Záležitosť pre ruky. Náramkové hodinky TOMS dostane druhý pár dieťa v núdzi. O dôvod viac rozhodnúť sa práve pre túto obuv.
Pripútajte sa. Nielen oblečenie, ale aj opasky môžu byť výsledkom trvalo udržateľnej výroby. Každý z opaskov je jedinečný, pretože koža je plne prírodná a môže mať rôzne odtiene. Od POHAN.
Poriadková služba. Kozmetická taška značky BERTONI vyrobená z plastových fliaš.
Anjel. Pri šperkoch značky LAVIIDA je potešením aj to, že si môžete nakombinovať náhrdelník spolu s náušnicami, ktoré sú vyrobené zo striebra a pozlátené ružovým zlatom. Anjel je považovaný za symbol ochrany a dôvery. Nielen oblečenie, ale aj opasky môžu byť výsledkom trvalo udržateľnej výroby. Každý z opaskov je jedinečný, pretože koža je plne prírodná a môže mať rôzne odtiene.