Menu

Vlasová starostlivosť do 3 minút

Poslať vlasy na kúru netrvá žiadne tri týždne. Expresné vlasové kúry účinkujú do 3 minút.

Home » Krása » Starostlivosť o vlasy » Vlasová starostlivosť do 3 minút - 02.2017

Vlasová kúra robí z unavených vlasov zdravšie a veselšie. Prepožičiava im podľa želania objem, vlhkosť alebo lesk, robí ich pružnejšími, hodvábnejšími a ľahšie rozčesateľnými. A v expresnom formáte to ide bleskurýchlo.

Vlasy musia počas roka vydržať veľa vecí. Zuby si na ne brúsilo počasie, no nielen to, ale aj celé vonkajšie prostredie. Aj v hlave, na ktorej rastú, sa kujú plány, ktoré sa vlasom vôbec nepáčia. V priemere sa za jeden rok umyjú, vyfénujú, nastylujú 156-krát a párkrát ešte aj nafarbia. Slnko na ne pečie viac ako 200 dní do roka. O strihaní ani nehovoríme. Vlasy sú z toho všetkého unavené a slabé. Je napadnutá ich vonkajšia vrstva a začínajú sa lámať. Vlasy sú takpovediac pod dlhodobým stresom.

Vlasová kúra robí unavené vlasy zdravšími a lesklejšími

Prečo ich nepošleme častejšie na kúru? Taká vlasová kúra unavené vlasy osvieži. Dodá im podľa želania objem, vlhkosť alebo lesk, budú jemnejšie, hodvábnejšie a ľahšie sa rozčešú. A to aj rýchlosťou blesku. Kúra bez dlhej čakacej doby sa volá expres formát. Maximálne do troch minút je celá záležitosť vybavená. To stačí na to, aby sa zdrsnená šupinková vrstva prekryla filmom, ktorý vlasy uhladí a zjemní. V lepšom prípade sa taká kúra dostane aj dovnútra vlasu a dá do poriadku škody na korienku. Málo času, veľa účinku. Vlasy sa vám poďakujú.

BUCH TIPP Prvá pomoc

Intenzívna expresná kúra BALEA PROFESSIONAL Color Schutz s ošetrujúcim zložením vyživuje a stará sa o farbené, tónované alebo melírované vlasy a chráni ich pred vyblednutím

Čítať ďalej: Expresné tipy na ošetrenie vlasov

 

Keď to musí ísť rýchlo

  • Pri unavených a nie celkom „čerstvých“ vlasoch vynikajúco pomáha malá porcia suchého šampónu. Veľmi účinný je aj pri vrkočoch a chvostoch.
  • Ak to musí ísť ešte rýchlejšie, vlasové kúry v spreji nepotrebujú takmer žiadnu dobu pôsobenia a nemusia sa ani vymývať.
  • Kto chce vyzerať rýchlo dobre, mal by siahnuť po lesku v spreji. Ten totiž nechá vaše vlasy zažiariť na viac hodín.
  • Ak vám nezostáva skutočne žiaden čas pre starostlivosť, urobte si jednoduchý styling: vlasy si zviažte do chvosta alebo drdola.
Hore
OKViac informácií