Menu

Farebné mejkap trendy: paleta pre jesenný look 2019

Jesenné odtiene mejkapu vytvoria hotové divadlo farieb.

Home » Krása » Farebné mejkap trendy: paleta pre jesenný look 2019 - 09.2019

Na jeseň 2019 hrajú farebné trendy v mejkape pestré divadlo: od jemných fialových tónov, cez pery vo farbách bobuľového ovocia a ružové líca, až po návrat neónových farieb z 80-tych rokov, si každý niečo vyberie. Tu je prehľad najdôležitejších farieb mejkapu na jeseň 2019.

Fialová nálada

Vašu ženskú stránku zdôraznia v nasledujúcej sezóne jemné levanduľové odtiene. Pre výraznejší mejkap naneste pastelovú farbu na celé viečko a tmavšou fialovou v kútikoch očí vytvorte viac dimenzie.

Very Berry

Rúže v odtieňoch bobuľového ovocia sú skutočnými multitalentami. Hodia sa v podstate ku každému farebnému odtieňu pleti a okrem toho rozžiaria zuby nabielo. V kombinácii s farebne vhodným očným tieňom, či lakom na nechty, vznikne skvelý monochromatický look.

Rosé Olé

 

Tmavoružová a svetloružová vyčarujú ružovkasté líčka počas fádnych dní. Dovolené je všetko od jemnej po krikľavú. Červeň môžete výdatne naniesť na líca a aj na očné viečka. Odvážne ženy to celé môžu spojiť s jemným prelivom vo vlasoch v rovnakej farbe.

Púštne vibrácie

 

Zemité až červenkasté farebné odtiene ešte aj na jeseň privodia spomienky na dovolenkové chvíle. Je jedno, či v podobe očných tieňov, bronzeru, alebo laku na nechty – pieskové terakotové tóny opticky zohrejú tvár a zabezpečia tú správnu žiaru.

Krikľavo farebné

 

Návrat neónových farieb z 80-tych rokov sa nekoná len v móde, ale aj v mejkape. Dovolené sú všetky farby dúhy – hlavne nech sú krikľavé. Zlatý klinec v neónových odtieňoch sa môže prejaviť v podobe očných liniek, farebných riaseniek či výrazných pier.

Hore
OKViac informácií