Menu

Horoskop na december

Prečítajte si, čo je napísané vo hviezdach.

Home » Inšpirácia » Horoskop na december - 12.2018

Horoskop na december 2018.

Strelec, 23.11. – 21.12.

Horoskop na december.

Ako každý rok… sa hádate kvôli tomu istému? Tak to tento raz spravte inak! Hviezdy podporujú reformy a zmeny. Navyše, od 14. do 30. je vhodný čas na rozumné rozhovory. Porozprávajte sa s vaším partnerom, ale aj s priateľmi a rodinou.

Kozorožec, 22.12. – 20.01.

Horoskop na december.

Neviete, čo by ste mali darovať vašim blízkym? A čo takto váš čas? Namiesto hľadania darčekov v obchodoch by ste mali radšej podniknúť niečo s ľuďmi, ktorých máte nablízku. Najmä medzi 10. až 18. decembrom im tak spravíte radosť!

Vodnár, 21.01. – 19.02.

Horoskop na december.

V žiare sviečky pôsobí váš osobný život harmonickejšie, ako je. Aj pod jedličkou sa dá ešte zachovať mier. No počas posledných decembrových dní to nebude búchať len pri ohňostroji. Pri hádke ostaňte vecní, tak nepotrvá dlho.

Ryby, 20.02. – 20.03.

Horoskop na december.

U vás sú Vianoce už 10. Vtedy sa vám splní vrúcne želanie. Už sa len stačí o svoje šťastie podeliť. Najlepšie to pôjde 18. a 27. a s ľuďmi, ktorí pri vás stáli, aj keď ste neboli takí happy ako teraz. Buďte veľkorysí, tak sa vaša radosť zdvojnásobí.

Baran, 21.03. – 20.04.

Horoskop na december.

Vianoce a Silvester nie sú tento rok jediným dôvodom na decembrovú oslavu. Aj úspech v práci v strede mesiaca si pýta lietajúce korkové štuple. Nezabudnite ale, že pred sviatkami máte v programe ešte jeden dôležitý termín. Najlepšie spravíte, ak si ho naplánujete na 18. alebo 19.

Býk, 21.04. – 20.05.

„Pekná nádielka“ na vás čaká tento rok už v druhom decembrovom týždni. Našťastie zvládnete dostať chaos do 24-teho pod kontrolu. O to viac pohodovejšie budú sviatky. A je jedno, či ich strávite v kruhu vašich blízkych alebo na výlete v teplých krajoch.

Blíženci, 21.05. – 21.06.

Horoskop na december.

Tento mesiac ste raz zmyselní a inokedy rozjímaví. Niekedy je dôležitý pôžitok, potom opäť filozofická úvaha. Teraz potrebujete niekoho, s kým si rozumiete po duševnej stránke a aj v materiálnom svete. Najľahšie nájdete takéhoto človeka 1. alebo 2. decembra.

 

Rak, 22.06. – 22.07.

Horoskop na december.

„Rolničky“ sú hitom tohto mesiaca? Niet sa čomu diviť. Počas Adventu vládne u vás tá najlepšia nálada. A to vďaka humoru, ktorý je od 6. nezlomný. Problémy vyriešite s úsmevom na tvári a svojou dobrou náladou nakazíte ľudí vo vašom okolí, ktorí sa vám za to aj patrične poďakujú.

 

Lev, 23.07. – 23.08.

Horoskop na december.

Anjelíci vyzerajú inak. Niektorí ľudia, s ktorými sa stretnete okolo ôsmeho, nemajú len dobré úmysly. Porozmýšľajte, aké informácie chcete dať ďalej. A tešte sa na posledný decembrový týždeň. Vtedy budete obklopení (takmer) samými milými ľuďmi.

Panna, 24.08. – 23.09.

Horoskop na december.

Je váš nos červenší ako nos sobíka Rudiho? V tom prípade ste neboli v prvý decembrový týždeň opatrní. Na začiatku mesiaca ste veľmi náchylní na prechladnutia. Radšej im predchádzajte: doprejate si fitness, sauna, vitamíny ako aj rande s krásnym človekom, ktoré zahreje na srdci.

Váhy, 24.09. – 23.10.

Horoskop na december.

Vaša láska je na začiatku mesiaca horúcejšia ako hociktoré varené víno. Napriek tomu by ste sa nemali zapáliť pre každý nápad, s ktorým príde váš drahý. Pokojne si dôverujte a majte raz aj iný názor. Koniec koncov, ste pár, no nie dvojičky!

Škorpión, 24.10. – 22.11.

Horoskop na december.

Všetci hovoria o Vianociach, ale nová alebo ešte čerstvá láska vám v decembri spríjemní život a vy budete mať celý mesiac motýliky v brušku. Vychutnajte si čas vo dvojici, ale nezanedbajte ostatných blízkych, najmä 26. decembra.

Tipy mesačného kalendára

  • Výdatné masky na tvár si nedávajte v prvom decembrovom týždni. Medzi 8. a 22. budú pôsobiť lepšie.
  • Dinner cancelling medzi 20. a 22. V týchto dňoch sa veľmi ľahko priberá.
  • Žiadne beauty korektúry v strede mesiaca. Kozmetické zásahy si radšej presuňte na 1. až 7. alebo od 24. do 30. decembra.
Hore
OKViac informácií