Menu

Horoskop na január & február

Prečítajte si, čo je napísané vo hviezdach.

Home » Inšpirácia » Horoskop na január & február - 12.2018

Horoskop na január & február 2019.

Strelec, 23.11. – 21.12.

Horoskop na december.

Začiatok roka prinesie dobré novinky. A aj medzi 25.01. a 11.02. je mnohé z toho, čo vám prinesie život, skvelou správou. V druhej polovici februára by ste mali načúvať človeku, ktorý vám radí, aby ste si dávali pozor na zdravie. Ani pri športovaní nepodstupujte zbytočné riziko.

Kozorožec, 22.12. – 20.01.

Horoskop na december.

Najskôr práca, potom zábava? Tentokrát je to naopak. V prvom januárovom týždni si vychutnávate lásku plnými dúškami. Potom sa prinajmenšom do 03.02 zameriate na pracovný projekt. Vo februári je v popredí opäť váš súkromný život. A práca? Tá vám bude tiež potešením.

Vodnár, 21.01. – 19.02.

Horoskop na december.

Cesta je cieľ. Na to by ste mali stále myslieť, aj keď máte pri nejakom projekte pocit, že koniec je v nedohľadne. Tešte sa zo skvelých zážitkov tímu! Spoločne to pôjde aj v súkromnom živote. Podniknite toho veľa s vašimi blízkymi od 08.01. do 3.2.

Ryby, 20.02. – 20.03.

Horoskop na december.

V novom roku máte veľa nápadov a z týždňa na týždeň, ich bude stále viac. Vaša kreativita je od druhého januárového týždňa neprekonateľná. Dávajte si však pozor, aby ste netápali v lístkoch s úlohami. Bolo by dobré mať niekoho, kto vám pomôže s organizovaním – tak vám vo februári zvýši čas na lásku.

Baran, 21.03. – 20.04.

Horoskop na december.

Patríte k ľuďom s kolmým štartom do nového roka. V pracovnej oblasti nasadnete v prvom januárovom týždni na rýchlovlak. A v láske? Tam budete od 8.1. ako v siedmom nebi. Vo februári sa ružové oblaky rozplynú a môže prísť hromobitie. Nerobte si starosti, prečistí sa tým vzduch.

Býk, 21.04. – 20.05.

Je pre vás nový rok otázkou načasovania? Pre vás začína nové vlastne až 12.2. Predtým sa držte pri známych veciach a zmenám sa radšej vyhýbajte. Potom sa všetko rozbehne. Odhodíte záťaž a plní nadšenia a energie začnete inovatívne projekty.

Blíženci, 21.05. – 21.06.

Horoskop na december.

Chceli by ste byť čerstvo zaľúbení? Tak dajte srdce do nejakého nového projektu alebo sociálnej úlohy, budete tak medzi 25.1. a 11.2. šťastnejší ako pri súkromných začiatkoch. Koncom februára sa môžete opäť sústrediť na váš ľúbostný život. Vtedy máte vo výhľade veľkú romantiku.

 

Rak, 22.06. – 22.07.

Horoskop na december.

Lietajúce korky od šampanského vás tento rok neprebudia zo zimného spánku. Do 11.02. chcete predovšetkým jedno, váš pokoj. V druhej polovici februára budete mať skvelú náladu, lebo vám nedá spať láska. Budete nabudená a plná skvelých nápadov!

 

Lev, 23.07. – 23.08.

Horoskop na december.

Novoročný koncert by mohol prerušiť silný krach vzťahu, ale už od 8.1. budú vtáky štebotať o novej láske. Aj na pracovisku vládne konečne priateľskejšia atmosféra. Vábivá ponuka okolo 7.1. znie skvelo a verte, že taká naozaj bude.

Panna, 24.08. – 23.09.

Horoskop na december.

Predsavzatí máte dostatok, len pri ich dodržiavaní to hapruje. Všetky dôležité zmeny odložte do polovice februára. Potom však musí ísť všetko ako po masle. Neflákajte sa a smelo do toho! Na prvých pár dňoch bez výraznejšej snahy až tak nezáleží.

Váhy, 24.09. – 23.10.

Horoskop na december.

Máte veľké plány, no zdá sa, že vám ich chce niekto neustále prekaziť. Po tomto naničhodníkovi budete v januári zúfalo pátrať, až napokon zistíte, že najviac kameňov si pod nohy hádžete vy sama. Skúste k veciam pristupovať uvoľnenejšie. Hlavné je, aby ste boli v pohode!

Škorpión, 24.10. – 22.11.

Horoskop na december.

V treťom januárovom týždni budete zase na začiatku. A pritom to všetko začalo tak sľubne! Namiesto hnevu by ste mali opakovanie vnímať ako šancu. Medzičasom ste nazbierali skúsenosti, ktoré môžete teraz využiť. To vás povedie v polovici februára k veľkým úspechom!

Tipy lunárneho kalendára

  • Novoročné predsavzatia najľahšie splníte 06.01.: nový mesiac vám pomôže odvyknúť si od nerestí.
  • Máte na bokoch zostatky z Vianoc? Pôstne kúry budú v prvom a poslednom januárovom týždni účinkovať lepšie ako inokedy.
  • Masky aj po maškarnom plese! Medzi 05. a 18.01. sú masky na tvár ideálne na rozmaznávanie pleti po prebdených nociach.
Hore
OKViac informácií