Menu

Horoskop na máj

Čo hovoria hviezdy tento mesiac?

Home » Inšpirácia » Horoskop na máj - 05.2018

Horoskop na máj 2018

 

 

Býk, 21.04. – 20.05.

Stier

Na konci mesiaca vás v pracovnom živote čakajú veľké výzvy, ktoré prijmete s nadšením. Ešte predtým však, po náročnom prvom májovom týždni, budete mať chuť na chvíľku niekam uniknúť a načerpať nové sily. Skúste aquabouncing: Tréning na trampolíne pod vodou je efektívnejší ako na súši.

Blíženci, 21.05. – 21.06.

Zwillinge

Tento mesiac bude skutočne pestrý. So svojím šarmom však všetko hravo zvládnete. Tip: Stavte na farby aj v stravovaní. Fialová zelenina je trendy a obsahuje rastlinné farbivo antokyán. Vedci tvrdia, že pomáha bunky nášho tela chrániť pred predčasným starnutím.

Rak, 22.06. – 22.07.

Krebs

Šťastie nie je otázkou okolností, ale… šťastia? Tak či onak, od 20. mája sa budete cítiť šťastne celkom bezdôvodne. A potom? Pomôžte si správnou stravou. Tryptofán – obsiahnutý napríklad v mlieku, parmezáne, lososovi alebo sóji, aktivuje tvorbu hormónu šťastia sérotonínu.

Lev, 23.07. – 23.08.

löwe

Vaše slovo mesiaca znie „pauza“. Teraz je ten správny čas vypnúť. Pri rozhovoroch v osobnej sfére sa dočasne stiahnite do úzadia a využite krátke prestávky počas pracovného dňa na dôkladné uvoľnenie – skúste napríklad na minútu zatvoriť oči.

Panna, 24.08. – 23.09.

Jungfrau

Okolo 10. dňa v mesiaci sa vám prihodí niečo, z čoho budete mať chuť vyletieť z kože. Zachovajte chladnú hlavu – s najväčšou pravdepodobnosťou sa tento problém nakoniec vyrieši aj bez vášho pričinenia. Z kože však aj napriek tomu vyskočiť môžete – minimálne z tej vysušenej, šupinatej. Doprajte si peeling celého tela, ktorý vás príjemne upokojí.

Váhy, 24.09. – 23.10.

Waage

Ten, s kým ste začiatkom mája strávili nezabudnuteľné chvíle, vám nechce zísť z mysle. Niet divu, že sa nedokážete sústrediť na nič iné. Svoju koncentráciu môžete zlepšiť jednoduchým trikom: Zaistite si na pracovisku modré osvetlenie – pôsobí povzbudzujúco.

Škorpión, 24.10. – 22.11.

skorpion

Od 14. dňa vám bude v práci čas bežať ako opreteky. Nesnažte sa ho dobehnúť. Radšej popremýšľajte, ako ho čo najefektívnejšie využiť. Najmä okolo 23. máte šancu nájsť perfektné riešenie. Riešenie na oživenie kruhového tréningu sme za vás našli my: S pomôckou push-up wheel bude cvičenie ešte účinnejšie.

Strelec, 23.11. – 21.12.

schütze

Práca, práca, práca a žiaden odpočinok na dohľad? Naplánujte si svoju dovolenku včas! Skúste to okolo 7. dňa v mesiaci. Vtedy budete mať šťastnú ruku na výber zájazdu za výhodnú cenu. A kým sa naň vydáte, môže vám ako odpočinok v práci poslúžiť kancelársky golf: Hrá sa so štandardným golfovým vybavením a špeciálnymi kovovými golfovými jamkami.

Kozorožec, 22.12. – 20.01.

steibnbock

Váš vysnívaný princ stále nie je na dohľad? Tak začnite snívať o niekom, kto na dohľad je. Skúste byť flexibilná aj v iných oblastiach – v práci aj v športe. Neoplakávajte zimu – svahy predsa môžete brázdiť aj na mountainboarde. Užite si hory, kedykoľvek sa vám zažiada!

Vodnár, 21.01. – 19.02.

wassermann

Amor do vás strieľa jeden šíp za druhým, ale o objekt svojej túžby musíte zabojovať vlastnými silami. Skúste to okolo 10. dňa v mesiaci – možno dokonca pri novej trendovej hre, ktorá vás zabaví a zároveň udrží vo forme: Pri arrow tagu po sebe hráči z luku strieľajú vypchaté šípy. Adrenalín zaručený!

Ryby, 20.02. – 20.03.

fische

Začínate sa sama seba pýtať, či táto jarná únava potrvá až do leta? Žiadne obavy. Od 20. budete konečne opäť plná elánu. Prílev energie by vám mohla priniesť aj nová láska. A čo v prvej polovici mája? Stavte na osviežujúce citrusové vône – pri výbere parfumu a kozmetiky aj v aromaterapii.

Baran, 21.03. – 20.04.

widder

Outfity s odhaleným bruškom sú v kurze a vášnivý vzťah sa postará o to, že vám bude dostatočne horúco na to, aby ste sa na ne odhodlali už v máji. Chýba vám do nich ploché bruško? Skúste toto cvičenie: Ľahnite si na zem, nohy zdvihnite nahor a snažte sa dotknúť prstov na nohách. Niekoľkokrát zopakujte.

Tipy podľa lunárneho kalendáru

  • Prvý májový víkend bude ideálny na dôkladnú manikúru a pedikúru. Doprajte si na ňu dostatok času!
  • 7. a 8. máj sa výborne hodia na bielenie, osádzanie koruniek a iné dentálne procedúry. Dohodnite si svoj termín včas!
  • Prvá polovica mesiaca a posledné májové dni budú ideálne na tvarovanie postavy do plaviek. Hor sa do posilňovne!
Hore
OKViac informácií