Menu

Kozmetické značky influenceriek

Tie pravé influencerky sú mladé a úspešné. A majú vlastnú kozmetickú značku.

Home » Krása » Kozmetické značky influenceriek - 03.2019

Dagi, Bibi a mnohé ďalšie influencerky v súčasnosti zabávajú v online svete miliónové publikum. Offline môžete kúpiť ich kozmetiku.

Dagi Bee

DORTMUND, GERMANY - MARCH 10: Dagi Bee during the 'GLOW - The Beauty Convention' at Westfalenhalle on March 10, 2018 in Dortmund, Germany. (Photo by Tristar Media/Getty Images)V sladkých šestnástich sa Dagmar Nicole Kazakov, alias Dagi Bee, po prvýkrát objavila vo webovom videu svojho vtedajšieho priateľa Lionta. O rok neskôr, v roku 2012,  nasledoval jej vlastný YouTube kanál, kde sa so svojimi vtipne zinscenovanými video-príspevkami o móde, kráse a životnom štýle, zaryla do sŕdc fanúšikov. Pre mladú ženu z Düsseldorfu, ktorá je od júna minulého roka zosobášená s filmovým editorom Eugenom Kazakovom, však napriek jej úspechu neprichádza do úvahy oddych. Okrem hudobných videí a filmových výstupov má Dagi Bee svoju vlastnú značku oblečenia a odnedávna i svoju kozmetickú radu s názvom BEETIQUE – exkluzívne v dm. A tá, je rovnako farebná ako život YouTube hviezd.

Followers:

YouTube 4 mil.

Instagram 5,6 mil.

Facebook 1,4 mil.

 

Stefanie Giesinger

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 13: Model Stefanie Giesinger attends the Pharrell Williams And G-Star RAW Present The New G-Star Elwood X25 Prints - New York Fashion Week - Spring/Summer 2018 on September 13, 2017 in New York City. (Photo by Bryan Bedder/Getty Images for G-Star RAW)15 000 kandidátiek sa v roku 2014 uchádzalo o v poradí deviaty titul Germany’s Next Topmodel, a práve 17-ročná Stefanie Giesinger zvíťazila. Odvtedy je táto Nemka s ruskými koreňmi v biznise: ako modelka na predvádzacom móle, ako cover modelka, ako veľvyslankyňa značky L’Oréal, vo filmoch a v televízii, a samozrejme cez sociálne médiá. Skúsenosti zo spolupráce s top vizážistami ju priviedli k vytvoreniu jej vlastnej kozmetickej značky. Tá sa volá MOЙ, čo po rusky znamená „môj“ a na tvári vyčaruje svieži lesk.

Followers:

YouTube 0,2 mil.

Instagram 3,5 mil.

Facebook 1 mil.

 

 

 

xlaeta

BERLIN, GERMANY - November 05: Julia Maria (xLaeta) attends the GLOW - The Beauty Convention at Station on November 5, 2017 in Berlin, Germany. (Photo by Tristar Media/WireImage)

Od roku 2013 zabáva svojich fanúšikov Julia Fröhlich rôznymi YouTube videami o kráse, do-it-yourself tipmi a trendmi. Jej YouTube kanál nájdete pod menom xlaeta. Slovo Laeta pochádza z latinčiny a znamená veselá, čo sa hodí k jej priezvisku a optimistickej povahe. Okrem kocúra Tabbyho je symbolom tejto 23-ročnej študentky blond hriva siahajúca až po pás. Preto bolo zrejmé, že raz príde jej vlastná značka vlasovej kozmetiky. V roku 2018 si Julia splnila sen a vytvorila značku s názvom NJU. Spoznáte ju podľa veľkého množstva trblietok, lesku a zvodnej vône.

Followers:

YouTube 1,8 mil.

Instagram 1,8 mil.

Facebook 80 000

 

 

 

Paola Maria

DORTMUND, GERMANY - MARCH 10: Paola Maria during the 'GLOW - The Beauty Convention' at Westfalenhalle on March 10, 2018 in Dortmund, Germany. (Photo by Tristar Media/Getty Images)

Krásna, temperamentná a neposedná. Ak ste už raz Paolu videli, určite ste si hneď všimli, čo na nej jej fanúšikovia tak milujú. A pritom na svojom YouTube kanáli založenom v roku 2013 neservíruje len to ľahko stráviteľné. Aj ťažké detstvo priviedlo túto polovičnú Talianku k YouTube videám, v ktorých rozpráva okrem iného aj o násilníckom otcovi, o častom sťahovaní, či pobytoch v azylovom dome pre ženy. Dnes je 25-ročná Paola šťastne vydatá za komika Alexandra  „Saschu“ Koslowskiho a nedávno sa stala i mamou malého synčeka. S dm založila exkluzívnu kooperatívnu značku LVLY, ktorá ošetruje pokožku vďaka vzácnemu manuka medu z Nového Zélandu.

Followers:

YouTube 1,8 mil.

Instagram 3,8 mil.

Facebook 0,5 mil.

 

 

BibisBeautyPalace

BERLIN, GERMANY - SEPTEMBER 03: Bianca Heinicke (BibisBeautyPalace) attends the 'Glossycon' on September 3, 2016 in Berlin, Germany. (Photo by Tristar Media/Getty Images)

Bibi, ktorá sa v skutočnosti volá Bianca Claßen, patrí už niekoľko rokov k tým najvýznamnejším influencerom v nemecky hovoriacich krajinách. Na začiatku, v roku 2012, sa všetko v BibisBeautyPalace točilo okolo návodov na líčenie a módnych tipov. Medzičasom sa táto 26-ročná žena začala venovať aj iným témam z LifeStyle oblasti: robí komédiu, spieva a ponúka náhľad do svojho súkromného života. Dôležité míľniky jej života: svadba s YouTube kolegom Juliencom minulú jeseň a narodenie ich synčeka. Okrem toho vedie Bibi od roku 2015 svoju beauty značku BILOU (znamená „Bibi loves you“), ktorá má už 1,5 milióna fanúšikov na Instagrame.

Followers:

YouTube 5,6 mil.

Instagram 6,4 mil.

Facebook 1,2 mil.

 

 

Hore
OKViac informácií