Menu

Liquid Lipsticks: Ako maľované

Tekuté rúže spájajú to najlepšie z rúžov a leskov na pery.

Home » Krása » Mejkap » Liquid Lipsticks: Ako maľované - 04.2017

Zjednocujú to najlepšie z dvoch svetov. Vysoká krycia sila rúžu s konzistenciou lesku na pery. Bez liquid lipsticks nebude túto sezónu nič fungovať.

Liquid lipsticks sú definitívne na vzostupe a starým dobrým rúžom robia pekne pomaličky vážnu konkurenciu na regáloch krásy. Tekuté rúže vedú dokonca v Google rebríčku najvyhľadávanejších beauty pojmov. Čo sa teda v skutočnosti skrýva za týmto beauty trendom, ktorý nám opäť raz darovali Spojené štáty? Mohli by sme povedať, že liquid lipsticks sa zahniezdili niekde medzi rúžmi a leskami, no spájajú dobré vlastnosti obidvoch. A docielia perfektne našpúlené pery. Niekedy nájdete tieto tekuté rúže aj pod názvom lip cream alebo lip lacquer. Takže sa, prosím, nepomýľte.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Lesk na pery: Po matnej ére čas lesku

Konkrétne, pri liquid lipsticks sa celková konzistencia lesku na pery kombinuje s vysokou krycou silou rúžov. Oproti normálnemu lesku na pery má liquid lipstick výrazne viac farebného pigmentu a celkovo pôsobí rovnomernejšie a sviežejšie. Nanáša sa rovnako ako normálny lesk na pery – s malou, ale rozhodujúcou výhodou, že aj drží, a to dokonca veľmi dlho. Napriek tekutej konzistencii má mnoho liquid lipsticks matný finiš. Nanášajú sa ako tekuté a počas uschýnania sa menia na jemný, matný farebný tón, ktorý vydrží často hodiny. A ako každý vie, matné pery sú neľútostné. Takže pery vopred dobre zásobte vlhkosťou, aby neskôr nevyschýnali, alebo aby sa vám netvorili šupinky. A taká ceruzka na pery nikdy nie je zlá.

Tip: Na odlíčenie odolnej farby pritlačte vatový tampón s micelárnou vodou na desať sekúnd alebo použite odličovacie tampóny napustené olejom.

Ako liquid lipsticks najlepšie držia a ako ich najúčinnejšie odstránite

Nie každá z nás je už na zaobchádzanie s liquid lipsticks zvyknutá. Preto vám ukážeme zopár tipov a trikov, ako tieto nové rúže najlepšie vydržia a ako sa ich opäť zbavíte.

junge Frau mit roten Lippen1. Pred nanesením doprajte perám buď peeling alebo aspoň dostatok vlhkosti. Peeling môžete nanášať aj večer pred maľovaním.

2. Bez ceruzky na pery nefunguje nič. Potrebujete ju, aby ste mohli pery nakoniec pekne vymaľovať. Okrem toho si ceruzku s rúžom tak ľahko nepomýlite. Žiaľ, aplikátory na liquid lipsticks nie sú navrhnuté pre precízne nanášanie.

3. Pri maľovaní pery roztiahnite do širokého úsmevu. Tak sa vyhnete prázdnym miestam na okraji pier.

4. Liquid lipsticks obsahujú veľa pigmentu. Preto jedna vrstva farby absolútne postačí. Najskôr vymaľujte spodnú peru, potom pery pritlačte o seba. Medzery, ktoré pritom vzniknú na hornej pere, môžete teraz vyfarbiť.

5. Až pri odličovaní zistíte, ako dobre tieto vecičky držia. Preto máte na ich odstránenie dve možnosti: buď navlhčíte vatový tampón micelárnou vodou, pritlačíte na 10 sekúnd zľahka na pery a následne farbu odstránite. Alebo použijete odličovacie utierky s obsahom oleja. Čo by ste však v žiadnom prípade nemali robiť, je silné drhnutie, pretože by ste jemnú pokožku pier zbytočne namáhali.

BUCH TIPP liquid lipstick alverde

alverde lipgloss v jemnej malinovej ružovej vyčaruje na vašich perách intenzívny a žiarivý farebný výsledok. Cenné kakaové maslo ako aj jojóbový olej ošetruje vaše pery a hydratuje ich a navyše krásne vonia.

BUCH TIPP s.he liquid lip cream

Inovatívne zloženie kombinuje krycie vlastnosti rúžu s perfektným leskom. Pre dokonale definované pery! S obsahom vitamínu E a olejom z malinových jadier pre upokojenie pokožky. Bez parabénov.

Hore
OKViac informácií