Menu

Trendové farby jari 2020

Výrazná koralovočervená, odtiene modrej a žiarivá bronzová, to sú trendové farby jari 2020

Home » Krása » Trendové farby jari 2020 - 03.2020

Zima sa schyľuje ku koncu, príroda sa prebúdza zo zimného spánku a dušu hladia prvé slnečné lúče. Ideálny čas vyskúšať jarné trendové farby a nanovo objaviť samú seba. Výrazná koralovočervená, trblietavé odtiene modrej a žiarivá bronzová dodajú svieži dôraz a prebudia radosť z prichádzajúcej jari.

Flashy Eyes & Boy-Brows

Jar bude pestrá! Odteraz sú v centre pozornosti oči a smú zažiariť výraznými farbami od oranžovočervenej po koralovočervenú. Obzvlášť ostro pôsobí farba nanesená na horné viečko v širokom oblúku. Decentnejší výsledok dosiahnete, keď červenou zvýrazníte len záhyb viečka.

Ako na to: koralovočervený očný tieň sa nosí v kombinácii s jemnou tmavou líniou viečka a maskarou, aby oči vyzerali sviežo a žiarivo. O pekný kontrast k očnému mejkapu sa postará prirodzene husté obočie.

 

Vytieňované nechty

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre jediný lak na nechty, keď jestvuje tak veľa pekných farebných odtieňov? V roku 2020 naďalej pokračuje trend nosiť skrátka všetky obľúbené laky naraz. A síce v podobe jemného farebného prechodu od tmavej k svetlej.

Ako na to: vytieňované nechty vyzerajú najkrajšie, keď majú všetky laky podobný farebný odtieň. Ak sa vám páči prirodzenosť, sú pre vás vhodné jemné odtiene nude, béžovej a ružovej, letnou sviežosťou nechty zažiaria v broskyňových a koralových odtieňoch.

 

 

Jemné zdanie

Dewy skin a joga pleť sú témou už dlhšie. Aj v roku 2020 patrí zdravé vyžarovanie k najkrajším jarným trendom. Základ a mejkap s čiastočkami odrážajúcimi svetlo vyčarujú na tvári rovnomerný lesk – alebo pomocou zvýrazňovača zvýrazníte len časti medzi lícnymi kosťami naboku a obočím. Okrem toho je nové: vracia sa lesk na pery a ponúka alternatívu plnú lesku.

Ako na to: v rámci prípravy urobte jemný peeling pier a naneste na ne (menej mastný) krém. Potom naneste lesk znútra smerom von, kútiky úst vynechajte.

 

 

Nebo a more

Od klasickej modrej cez akvamarínovú až po pastelovú: Žiarivé odtiene modrej sú trendové farby roka a na viečkach a nechtoch hneď vyčarujú nebeskú ľahkosť. Rôzne odtiene možno ľubovoľne kombinovať, ušľachtilo pôsobia najmä trblietavé textúry, ktoré odrážajú svetlo.

Ako na to: výrazné farby potrebujú správny základ. V prípade modrého laku na nechty použite podkladový a krycí lak, stálosť očného tieňa zabezpečí primer.

 

 

Doba bronzová

Áno, jestvuje farba očných tieňov, ktorá sa skrátka vždy hodí a pristane k tvári skutočne každému: bronzová. Cez deň nanášajte farbu decentne, postará sa o prirodzené vyžarovanie, na večer bude pútať pozornosť v kombinácii s čiernou očnou linkou a silno nafarbenými mihalnicami.

Ako na to: bronzové oči pôsobia obzvlášť harmonicky, keď je aj dolné viečko orámované rovnakým farebným odtieňom. Smerom k vonkajšiemu kútiku oka je potom farba jemne rozotretá tieňom použitým na hornom viečku.

Hore
OKViac informácií