Menu

Úvod: Oddych. Natankujte energiu.

Tipy na vydarený voľný čas.

Home » active beauty des Monats » Úvod: Oddych.Natankujte energiu. - 08.2016

Umenie, ktoré príde domov. Maska na spanie. Playlist na odreagovanie. A viac.

Playlist na odreagovanie

Entspannt. Musik hilft dem Körper sich zu entspannen.

Uvoľnený. Hudba pomáha telu uvoľniť sa.

BUCH TIPP Dobrý deň, dobrú noc.

V kozmetickom štúdiu sa môžete nechať rozmaznať od hlavy až po päty. Doma či na cestách nájdete pokoj vďaka maske na spanie ebelin. Ľahká, nepriehľadná látka a elastický gumený pás zaručujú počas spánku optimálny komfort.

Active Beauty mesiaca

Flo Hildwein. Active Beauty des Monats

Flo Hildwein. Súčasné umenie. Skvelé fotografie. Napínavé ilustrácie. Ohromujúce koláže. Od kreatívnych umelcov. Riaditeľka Hildwein dokazuje vo svojej online galérii www.inspiked.com zodpovedný prístup k životnému prostrediu a ľuďom v okolí. Nástenné obrazy sa v Rakúsku zhotovujú podľa najvyšších kritérií kvality a ekologických štandardov. Okrem toho Inspiked podporuje organizáciu Lekári bez hraníc. Dobrú vec.

Wilhelm v. Humboldt, učenec/spisovateľ/politik

»Je neuveriteľné, koľko síl môže dať duša telu.«

Na skrátenie chvíle

BUCH TIPP Tip na knihu

Kniha „Pohoda na balkóne“ je určená pre všetkých, ktorí bývajú v mestskom byte bez záhradky a túžia po pestovaní vlastného ovocia či zeleniny. Rozdelená podľa ročných období ponúka všetky potrebné informácie, aby ste úspešne zvládli záhradničenie uprostred mesta a vypestovali si vlastné ovocie, zeleninu, bylinky či kvety.

 

Andrea Fehringer & Thomas Köpf

ANDREA FEHRINGER & THOMAS KÖPF sú novinári a spisovatelia prednášajúci na Viedenskej univerzite. Napísali spolu 36 kníh, aj ako anonymní pisatelia. Usporadúvajú kurzy písania, a tak sprevádzajú iných na ich ceste k vlastnej knihe.

Helmut Berger

Helmut Berger žije a pracuje vo Viedni, najradšej píše o ľuďoch, hudbe, umení a kultúre. Obzvlášť napínavé na tom je to, že človek vždy objaví niečo nové, rozoznáva súvislosti a zbiera skúsenosti. Kto je otvorený a zaujíma sa, ten sa nikdy nenudí.

Hore
OKViac informácií