Active Beauty
Pánske nadčasové účesy roku 2021

Ženy ich jednoducho milujú

Pánske nadčasové účesy roku 2021

Sotva niečo môže vyjadrovať nový začiatok lepšie ako nový strih. S týmito krátkymi a nadčasovými účesmi zabodujú muži v roku 2021 – a ženy ich jednoducho milujú.

Pokiaľ muž nemá plešinu, môže sa pri svojom looku náležite vyblázniť a novým strihom zmeniť aj svoju celkovú vizáž. No bežná starostlivosť o vlasy nestačí, je potrebné nasadiť aj správny styling. Aj muži majú chuť na kompletne nový look, či už s bradou alebo bez nej: či už klasický alebo športový a nenáročný, či už krátky alebo nadčasový – nové pánske účesy z dielne salónov dm nielenže dobre vyzerajú, ale sú aj super nenáročné na styling.

Aké sú trendy účesov roku 2021? Helmut Maier, školiteľ kvality pre dm, objasňuje: „voľné trendy sú absolútnym základom. Styling má pôsobiť neviazane, má byť prakticky a časovo nenáročný. Myslím, že s našimi oboma lookmi v štýle „Superdad“ a „Gender“ sa nám presne toto podarilo docieliť.“ Jemné zostrihané, plynulé prechody, flexibilita a premenlivosť, tieto štyri faktory vystihujú pánske strihy tejto sezóny z dielne salónov dm.

 Trendové looky od dm na rok 2021

Nadčasové a trendy: quiff – krátke boky a dlhé vlasy navrchu

Sofistikovaný, ale nekomplikovaný. Elegantný, ale nie rozšafný. Ležérny, no dobre pestovaný: účes quiff. Tento strih s krátkymi bokmi a dlhými vlasmi navrchu je medzi pánskymi strihmi klasika a je práve tak cool ako jeho samotný nositeľ – a to v každom veku. „Farba vlasov pri tomto účese môže byť podľa potreby osviežená prirodzenými odtieňmi, no účes vynikne úžasne aj so šedivým melírom“, hovorí odborník.

Stylingový tip: vlnu navrchu hlavy si vyfénujte okrúhlou kefou, potom ju jemne prejdite prstami a trochu prestriekajte lakom na vlasy – hotovo!

Plus: klasický pánsky účes sa dá šikovne pretaviť do sexy mokrého looku. Vlasy jednoducho elegantne uhlaďte dozadu. Mokrý efekt vyčarujete najlepšie za pomoci pomády, naneste si ju na ruky a uhlaďte vlasy smerom spredu dozadu. Potom ešte vlasy dlaňami dotvarujte a trochu zafixujte sprejom – takto vám účes vydrží celý deň a aj noc.

Krátke a nedbanlivo pôsobiace: strapatý vzhľad – ženy tento rozbúrený „nedokončený šarm“ proste milujú

Smelo sa prezentuje aj tento nekomplikovaný look v štýle „práve som vstal z postele.“ Zostrih pri tomto účese je krátky a stupňovitý. Tento nedbalý pánsky účes je vhodný pre každého, kto ráno nemôže alebo sa mu jednoducho nechce investovať čas do ranného stylingu. Dôležité pritom je: napriek cielenému nedbalému looku by účes nikdy nemal vyzerať neupravene. Dajte si prosím preto vlasy pravidelne zastrihávať u kaderníka.

Stylingový tip: trochu vosku si rozotrite na končeky prstov a následne aplikujte na jednotlivé pramene vlasov, krásne tak podčiarknete faktor „nedbalej drzosti“. Milujeme ho!