Menu

Pozdrav jari

Jemné farby pre svieži look

Home » Krása » Mejkap » Pozdrav jari - 02.2019

S prvými jarnými kvetmi sa zo zimného spánku opäť prebúdzajú farby. Najprv ako jemné púčiky v pastelových odtieňoch.

Mix farieb

Frau mit zartem Augen Make-up im Pfirsichton.Na efektný color blocking nepotrebujete vždy len krikľavé farby. S pastelovými odtieňmi vykúzlite obzvlášť jemné prechody.

Jemná ružová na pohyblivom viečku v kombinácii s broskyňovým odtieňom pod obočím vytieňovaným dostratena. Trblietavý akcent v kútiku oka dodá mejkapu ďalší rozmer. Lesklé, ružové pery sú pomyselnou čerešničkou na torte.

 

 

 

 

Ružový závojFrau mit schimmerndem Augen Make-up in Rose

Oči a lícne kosti vytvárajú trblietavý celok. Viete si predstaviť sviežejší jarný look?

Ružový trblietavý rozjasňovač aplikujte na lícne kosti až k viečkam v hrubej vrstve do tvaru písmena C. Výrazná ružová vo vonkajšom kútiku oka vytvorí dokonalý kontrast.

 

 

 

 

 

Strieborný akcent

Frau mit metallischen LippenglossVýrazný strieborný rozjasňovač pritiahne pohľady a je dôkazom toho, že v jednoduchosti je krása.

Strieborné očné tiene aplikované od vnútorného kútika oka do stredu viečka vykúzlia žiarivý pohľad. Vhodným doplnením mejkapu je líčenie pier s metalickým leskom.

 

 

 

 

 

 

Žltý minimalizmus

Frau mit gelben Lidschatten

Grafické tvary pôsobia zvyčajne prísne. Žltá farba však dodá očnému mejkapu sviežosť.

Podkladová báza pod očné tiene je nevyhnutnosťou. Následne na pohyblivé viečko aplikujte žlté očné tiene a vytieňujte smerom nahor dostratena s použitím svetlejšieho odtieňa.

Potom oko orámujte žltou očnou linkou.

Hore
OKViac informácií