Menu

SPA deň – všetko čo preň potrebujeme

Jedeň deň len pre mňa

Home » Krása » SPA deň – všetko čo preň potrebujeme - 11.2016

Mesiac má 30 dní. Jeden z nich by sme si veru mohli nechať pre seba. Na návštevu spa centra. Vrátane všetkých wellness doplnkov od županu až po knihu.

Ak nechceme pre chladné počasie ani pomyslieť na to, že by sme opustili teplé miestečko na našom gauči, potom je jedno miesto, ktoré nás k tomu predsa len môže motivovať. Pretože sa tam môžeme mať naozaj veľmi dobre. Takže šup-šup, zbaliť veci a vyrážame do wellnessu. Ani styling nepríde nakrátko. Zoberieme si so sebou flaušový župan, tašku, ktorá má dostatok miesta na beauty veci, a do oddychovej zóny aj nejakú vreckovú knižku. Teraz môžeme vypnúť, nájsť pokoj a zabudnúť na počasie. Aspoň na pár hodín.

Tip na knihu do wellnessu

BUCH TIPP Hazardérka

Stephanie Cliffordová – novinárka New York Times, nám fascinujúcimi detailami umožňuje nahliadnuť do „zlatej klietky“ mladých newyorských finančníkov a bankových maklérov, ktorí sa  vďaka kapitálu svojich rodičov, elitným školám a konexiám vezú na vlne špekulatívnych skvelých ziskov.
Podklady poskytlo kníhkupectvo: www.martinus.sk

Home Spa Home

Vypnúť, relaxovať a cítiť sa dobre. To sa nám v najbližšom wellness rezorte podarí úplne ľahko. Zbalíme si veci, vstupenku a ideme. Ak sa na to niekto nevie odhodlať, zababuší sa radšej doma do pohodlného domáceho oblečenia, dá si na tvár masku a ešte aj ušetrí peniaze. Doma je jednoducho najlepšie, najmä keď spa feeling po chvíľke klope na vlastné dvere. Tu je zopár častí, ktoré by sme radi pustili dovnútra na pár ukľudňujúcich hodiniek.

Farebný lichotník. Dvojfarebné plavky od VERONIQUE LEROY pre Eres. Okrúhly časomer. Vodotesné hodinky, model Voice of Freedom od SWATCH. Minútkový vstup do sauny. Dvojfarebné presýpacie hodiny od HAY.
Bez pošmyknutia. Sandále z PVC od BIRKENSTOCK. Jemné froté. Osuška s cikcakovým vzorom od s.OLIVER.
Útulná. Mäkučké nohavice od PRINCESS TAM TAM. Pohoda s bodkami. Župan s bodkami od MARKS & SPENCER.
Dostatok miesta. Farebná a veselá kozmetická taška s motívom od EBELIN. Ideálny komfort pri nosení. Taška CRAMLINE v dm.
Dokonalá pokožka. Medová maska na tvár od BALEA. Vlasová príležitosť. Keratínová kefa na ošetrovanie vlasov od EBELIN.

Playlist so spa-hudbou

Hore
OKViac informácií