Menu

Penový kúpeľ v sprche

Sprchovacia pena – doprajte si medzitým trochu luxusu.

Home » Krása » Penový kúpeľ v sprche - 07.2017

Sprchovacie gély majú konkurenciu. Krémová pena nádherne zjemní každú pokožku, postará sa o ňu, a ešte aj fantasticky vonia.

Pri sprchovacích penách, sprchovacích géloch a sprchovacích olejoch ide v podstate o čistenie pokožky. Toto kritérium spĺňajú všetky tri s najlepším vedomím a svedomím. V každom prípade už obal peny do kúpeľa a zaujímavé vonné kompozície navodia dojem malého luxusu. A kto by nechcel dopriať sebe a svojej pokožke zvláštnu pozornosť? Ale aké sú konkrétne rozdiely medzi týmito tromi sprchovacími prostriedkami? A existujú vlastne?

  • Pena do kúpeľa rozvíja svoju funkciu ihneď, ako sa dostane do kontaktu s vodou. Rovnako ako so sprejom ňou najskôr dobre zatraste a potom naneste na vlhkú pokožku. Hodvábna pena zanecháva na pokožke zaujímavý a nový pocit.
  • Sprchovacia pena obsahuje veľa ošetrujúcich substancií, vďaka ktorým sa pokožka javí hodvábna a jemná.
  • Väčšina sprchovacích pien stavila na hydratujúce vlastnosti, to znamená, že dokážu udržať bariéru pokožky nepoškodenú.
  • Výber zo špeciálnych sprchovacích gélov, spĺňajúcich rôzne potreby pokožky, je samozrejme omnoho väčší.
  • Aj v oblasti prírodnej kozmetiky, citlivej pokožky alebo neutrálneho pH uspokojuje najmä kategória sprchovacích gélov.
  • Sprchovacia pena a sprchovací gél fungujú výborne pri normálnej pokožke bez výstredností.
  • Sprchovacie oleje sú určené najmä pre cieľovú skupinu ľudí s veľmi suchou pokožkou.
  • Väčšina z nás si svoje sprchovacie potreby nevyberá podľa konzistencie, ale skôr podľa vône. O dôvod navyše, prečo sa práve teraz dostávajú sprchovacie peny do popredia.
BUCH TIPP Balea sprchovací olej

Sprchovací olej so 70 % výťažkom zo vzácnych rastlinných olejov rozmaznáva aj veľmi suchú pokožku, ktorú zanecháva jemnú a hydratovanú. Zloženie zo vzácneho sojového oleja sa stará o citlivú pokožku a chráni ju. Vhodný aj pre vegánov.

BUCH TIPP Balea sprchovacia pena Hawai Dream

Sprchovacia pena so svojím jemným penovým zložením čistí pokožku zvonku a zabezpečí vám intenzívny pocit hydratácie. Vôňa kvetov tiaré a kokosového mlieka podnecuje a inšpiruje telo a zmysly – pre blahodárny pocit čistoty tela. Sprchovacia pena sa bude neustále starať o vašu pokožku.

Hore
OKViac informácií