Menu

Starostlivosť o celé telo pre mužov

Holenie, styling, starostlivosť – nová značka pre mužov SEINZ.

Home » Krása » Starostlivosť o celé telo pre mužov - 06.2019

Holenie, styling, starostlivosť – nová značka mužskej kozmetiky ponúka všetko, čo muž pre svoj zovňajšok potrebuje. Jedným slovom – SEINZ.

Tvár

Männerpflege SEINZ

 

Ten najlepší trik na krásu je v skutočnosti veľmi prostý: dobrá a pravidelná starostlivosť. Lebo muž, ktorý sa o seba stará, hneď pôsobí o tri stupne atraktívnejšie. Stačí niekoľko trikov, vďaka ktorým dosiahnete želaný efekt bez veľkej námahy. S čistiacim gélom Mikroalge od SEINZ. si môžete umývať tvár ale i bradu. Následne stačí nepoddajné chĺpky brady opatrne vytvarovať fénovaním. Na záver môžete použiť SEINZ. olej na bradu s jojobovým olejom, ktorý ošetruje a predovšetkým zabraňuje svrbeniu. Jednoducho si nakvapkajte niekoľko kvapiek do dlaní a rovnomerne vmasírujte.

Telo

Männerpflege SEINZ

 

Dobrá správa: muži majú opäť dovolené zarastať! Avšak aj napriek tomu by ste mali vaše ochlpenie trošku krotiť – najmä plecia a chrbát by mali zostať hladké. V prípade, že zarastáte aj na týchto miestach, si môžete prechody k ochlpeniu na hrudi dohladka vyholiť, prípadne vydepilovať voskom. Gél na holenie s výťažkom z borovice od SEINZ. optimálne pripraví pokožku na holenie, zlepší kĺzavý pohyb žiletky a zabráni podráždeniu pokožky. Pokožka býva po holení občas podráždená či citlivá, preto odporúčame používať sprchový krém sensitive Mikroalge Birke od SEINZ., ktorý ju šetrne vyčistí.

Vlasy

Männerpflege SEINZ

 

Vychýrený surferský výzor môžu teraz nosiť všetci muži, nielen kalifornskí surferi. Aby vám vlasy držali ako potrebujete, použite šampón kräftigend Birke od SEINZ. Ak chcete vytvoriť jemné vlny s „mokrým“ efektom, zapracujte do vlhkých vlasov sprej so slanou vodou. Pri fénovaní alebo voľnom sušení jednotlivé pramene vlasov neustále prehrabávajte a krúťte. Kto chce, aby vlasy mali štruktúru, ale menej kučier, môže na suché vlasy použiť  vosk SEINZ. Mattpaste.

 

Starostlivosť s pridanou hodnotou. Mnohé obaly produktov SEINZ. sú z recyklovaného materiálu, každou kúpou navyše podporíte projekt na ochranu životného prostredia „Plastic Bank“plasticbank.com

 

Hore
OKViac informácií