Menu

Svieži a oddýchnutí počas leta

Tá pravá rovnováha v horúčavách.

Home » Život » Zdravie » Svieži a oddýchnutí počas leta - 08.2017

Čo by ste radi? Výdatný odpočinok? Alebo by ste naopak radšej potrebovali trochu nakopnúť? Či už kúpeľ, telové oleje, sprcha alebo blahodarné čaje – pre každého máme niečo.

Vďaka týmto produktom natankujete energiu

BUCH TIPP Energia

Alverde sprchovací gél s mätou a bergamotou: Sprcha s ošetrujúcim gélom s bio ružou a bio bergamotou je pre pokožku hotový zázrak. Mäta v týchto horúcich dňoch osviežuje a chladí a bergamota pôsobí vďaka svojej vôňi upokojujúco.

Balea chladivý gél na nohy: Táto starostlivosť o nohy dodá vašim nohám dlhotrvajúci príjemný pocit. Zloženie z mätového oleja a mentolu nohy schladí a osvieži. Navyše nohy vďaka allantonínu upokojuje. Vaše nohy budú ako znovuzrodené.

Energy boost

Tieto produkty vám pomôžu uvoľniť sa

BUCH TIPP Relax

dmBio Ajurvédsky čaj: Aby mohlo telo správne fungovať, je dostatok spánku nevyhnutný. Šálka ajurvédskeho čaju, ktorý upokojí vaše telo i myseľ, prispeje k ľahkému zaspávaniu. Zázvor navyše telo príjemne ochladí.

alverde telový olej z ruží a rakytníka: Nič tak telo neuvoľní ako poriadna masáž. Dokonale ju zvládnete s alverde telovým olejom z voňavých bio ruží a bio rakytníka.

Calm down

 

Recept: upokojujúci bylinkový ľadový čaj

 

Pôžitok a uvoľnenie

eistee mit kräutern

Prísady:

  • 1 l vody
  • 10 lístkov medovky
  • 10 lístkov mäty
  • 2 vetvičky rozmarínu
  • 5 PL hnedého cukru
  • 1Ž2 citrónov
  • kocky ľadu

Príprava:

Medovku, mätu a rozmarín opláchnite. Takisto umyte citróny a nakrájajte ich na plátky. Bylinky zmiešajte s dvomi plátkami citróna a hnedým cukrom a zalejte prevarenou vodou. Zamiešajte, nechajte vychladnúť, vyberte lístky a nechajte chladiť v chladničke dve hodiny. Podávajte s kockami ľadu, plátkami citróna a čerstvými bylinkami.

Tip: Podľa chuti možno ľadový čaj vylepšiť aj trochou zázvoru.

Hore
OKViac informácií