Menu

Tieto vlasové trendy inšpirujú k novému looku

Vhodný look pre každý typ vlasov.

Home » Krása » Tieto vlasové trendy inšpirujú k novému looku - 03.2020

Vnútorná zmena je jednoduchšia, ak ju možno zviditeľniť i navonok. V našej kolekcii trendov nájdete množstvo inšpirácie ako vykročiť do jari s novým účesom. Či už divoké kučery z 80. rokov, pôvabné vlny alebo jasné línie a veľa textúry – dozrel čas na niečo nové.

 

Bob

Veľmi vhodný pre všetkých, ktorí radi nosia vlasy rozpustené alebo zvlnené, je tento zľahka postupný bob s predĺžením vpredu v silno žiarivých medených odtieňoch.

 

 

 

 

 

Pokrútený look

Tento look je ideálny pre silné prirodzené vlny alebo kučery. Mäkko splývajúce konce dovolia kučerám vďaka špeciálnej technike strihu vyskočiť ešte silnejšie. Aby sa tvár otvorila, je jemne orámovaná svetlejšími odtieňmi hnedej.

 

 

 

 

 

Pixie v pohybe

Pixie s množstvom textúry a mäkkými, rozstrapkanými vonkajšími líniami môže byť štylizovaný drzo alebo nosený uhladený s „Elvisovou kučerou“. Aby sme vlasom dodali ešte viac dimenzie, studená hnedá základná farba je stále a znova prerušovaná jemnými svetlými odtieňmi.

 

 

 

 

 

 

Zľahka postupný bob

Zľahka postupný bob vyčarí vďaka jemnému pohybu obzvlášť prirodzený look. Jemné blond odtiene dodatočne podčiarkujú prirodzenosť. Vďaka dĺžke vzadu možno vlasy nosiť aj vypnuté nahor.

 

 

 

 

 

 

Dlhé vlasy s curtain bangs

Nedbalý, postupný strih dlhých vlasov zapôsobí predovšetkým nápadnou ofinou, tzv. curtain bangs, ktorá nádherne lemuje tvár.

Styling siaha od objemného variantu ako po prebudení až po hladký variant s ľahkou textúrou. Pri vhodnej technike farbenia zažiari blond farba v rôznych odtieňoch.

 

 

 

 

Drzý pixie

Drzý pixie s kontúrami ostrihanými nakrátko sa smerom k hornej časti hlavy predlžuje. Vzniká tak objemný, ženský tvar. Výrazná červená podporuje pôsobenie looku, ktorý v kučeravom variante pôsobí mimoriadne extravagantne.

Hore
OKViac informácií