Menu

Ako na vydarené rodinné fotografie

Sviatky ako Deň matiek patria do rodinného albumu. Takto bude všetko perfektné.

Home » Tipy na večierky » 249×250 AB2 - 05.2017

Určite je vám tento problém dobre známy: čím prekvapiť pod vianočným stromčekom? Čas ide akosi rýchlejšie ako obvykle a vám sa zdá, že do Vianoc nestihnete kúpiť všetkým tie pravé darčeky. A nielen kvôli tomu sa vianočné obdobie často stáva stresujúce a uponáhľané.

Na vianočné obdobie sa pripravujeme dlhšie ako na iné oslavy, cestujeme za svojou rodinou a priateľmi na druhý koniec sveta, upratujeme a zdobíme, čo sa len dá – dávame si na všetkom poriadne záležať. Rovnako ako na obdarovaní svojich najbližších. Hovorí sa, že najkrajšie darčeky sú tie, ktoré sú darované s láskou.

Každého z nás určite poteší darček pod vianočným stromčekom. No nie vždy je pre nás ľahké nájsť vhodné darčeky, ktoré by potešili našich blízkych.

Vďaka dm drogerie markt môžete vianočné darčeky vyriešiť jednoducho, pohodlne a rýchlo. Už nemusíte vyberať a premýšľať o vhodnosti vybraného darčeka, obdarovaný si vyberie sám. Vďaka širokému sortimentu si u nás každý nájde to pravé!

Vybrať si môžete z týchto 4 motívov:

 

 

  • po vložení finančnej hotovosti na túto dm darčekovú kartu s ňou môže jej vlastník platiť v ktorejkoľvek predajni dm drogerie markt v Slovenskej republike
  • na dm darčekovú kartu je možné vložiť sumu až do výšky 200 €
  • pri kúpe dm darčekovej karty a jej nabití sa kupujúcemu prirátavajú body na jeho zákaznícku kartu
  • aktuálny zostatok na dm darčekovej karte môže jej držiteľ zistiť v ktorejkoľvek predajni dm v Slovenskej republike pri pokladnici
  • dm darčeková karta je platná 5 rokov od posledného dobitia

Už zakúpené darčekové poukážky v hodnote 10 € môžete aj naďalej využívať pri platbe vo všetkých predajniach dm drogerie markt v Slovenskej republike.

Všetky potrebné informácie nájdete na webovej stránke www.dm-drogeriemarkt.sk.

Nechajte sa inšpirovať tipom na darček od dm drogerie markt!

V prípade, že sa rozhodnete vytvoriť si vlastný balíček z produktov z dm drogerie markt podľa vašich predstáv, môžete si ho nechať zabaliť do štýlovej darčekovej tašky, ktorú od nás získate zadarmo.

Hore
OKViac informácií