Menu

Valentín: najlepšie last-minute darčeky pre mužov

Deň sv. Valentína je za dverami a vy stále s prázdnymi rukami?

Home » Život » Poradca » Valentín: najlepšie last-minute darčeky pre mužov - 02.2021

Valentín už klope na dvere a vy stále nemáte darček? Toto sú najlepšie nápady na darčeky na poslednú chvíľu pre všetkých mužov – a nezáleží na tom, či je ten váš romantik alebo je skôr ladený prakticky. Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi!

Deň sv. Valentína, sviatok všetkých zaľúbených! My ženy si želáme poriadnu nálož romantiky, červené ruže a bonbóny – no čo pre muža? Muži sú ťažký oriešok, pokiaľ ide o obdarovávanie! No tieto výhovorky už viac platiť nemusia – pretože my vám ponúkame tie najlepšie nápady na last-minute valentínske darčeky. A po čom vlastne muži naozaj túžia?

Na to, aby sme svojej láske prejavili náklonnosť a vďaku za to, že JE, v podstate nepotrebujeme žiadnu špeciálnu príležitosť. Napriek tomu však máme v deň sv. Valentína úžasnú príležitosť svojho partnera rozmaznávať a tiež mu povedať ĎAKUJEM. Práve tento deň je príznačný množstvom malých či väčších darčekov, ktorými sa snažíme prejaviť úctu a urobiť druhému radosť. A čo je najlepšie: na tieto darčeky nebudete potrebovať veľa času na extra prípravy a dokonca nemusíte siahnuť hlboko do peňaženky.

 

Najlepšie darčeky pre mužov ku dňu sv. Valentína

  1. Len my dvaja

Čo môže byť krajší darček na Valentína, ako venovať sa jeden druhému a tráviť spolu čas? No, možností je asi toľko, koľko je na tomto svete zamilovaných.

Večera: spoločne strávený čas nemusí hneď znamenať odcestovať na dovolenku alebo kupovať špeciálne drahé darčeky. Už len spoločná večera doma (čo tak prekvapenie v podobe obľúbeného jedla?) vie vytvoriť úžasnú atmosféru a je to nádherný prejav úcty – a je úplne jedno, či už spolu zasadnete k stolu so sviečkami alebo si užijete spoločné momenty pri varení.

Podniknite niečo spolu: či už to bude romantická prechádzka, dobrodružná cesta alebo wellness – každý párik to cíti po svojom a podľa toho vyberte aj voucher. A čo je na tom úžasné: máte v rukách niečo svoje, niečo, na čo sa môžete spoločne tešiť a čo vás ešte viac zblíži! Príjemný vedľajší efekt: kvapne z toho niečo aj vám;)

Že poukazy sú nudné? Vôbec nie! Záleží na tom, čo sa v balíčku skrýva. Práve vďaka takýmto darčekom sa môžete tešiť na to, čo vás čaká. Napadlo vám podarovať drahému exkluzívne ošetrenie tváre? Skúste mu k poukazu pribaliť ako lákadlo masážny olej (nejaký vhodný na partnerskú masáž). Alebo si radšej vybehnete do kúpeľov? Taký all inclusive balíček s mäkučkým županom, s voňavým sprchovacím gélom a dobrou knihou nie je vôbec zlý nápad a navodí tú správnu atmosféru.

Darčeky, na základe ktorých si spolu niekam vyrazíte, samozrejme fungujú aj bez poukazov: zájdite si na miesto, kde ste sa spoznali alebo kde ste mali prvé rande. Motýle v bruchu zaručené!

  1. Vlastná výroba je top

DIY a málo času na prípravu sa navzájom nevylučujú v prípade týchto last-minute nápadov:

Spomienky: nie je nič krajšie, ako keď spolu zalovíte v spomienkach. Vytlačiť fotky je malina, je to rýchle a s fotoknihami, plagátmi či kalendármi máte milión možností, ako sa kreatívne realizovať a taký fotodarček je zároveň aj naozaj osobný darček.

Vlastnoručne vyrobené bonbóny: láska ide cez žalúdok. Obdarujte preto svojho drahého ešte aj sladkou maličkosťou. Vlastná výroba bonbónov znie možno komplikovanejšie ako v skutočnosti je. Internet ponúka množstvo rôznych receptov.

Alebo napríklad magnetofónová kazeta s vašimi obľúbenými pesničkami: ach, to boli časy, keď sme našim láskam, priateľom či ex-priateľom nahrávali nestarnúce hity! Retro darček so sentimentálnou príchuťou: „Originálna páska“ vyzerá ako reálna magnetofónová kazeta, no skrýva sa v nej 8 GB pamäťová karta. Dosť miesta na najdlhší playlist, aký ste si kedy zhotovili!

  1. Praktické darčeky

Čo majú ženy darovať svojim drahým, ktorí si tak či tak vždy všetko kupujú sami a nemajú v podstate ani žiadne špeciálne priania? Domnievame sa: ľudia, ktorí sú skôr praktickí, si zriedkavejšie vedia niečo dopriať. Preto: či už športové oblečenie, niečo praktické do home officu, domáce spa alebo kozmetiku – veci, ktoré potešia alebo vyriešia malé „problémy“, sú najlepšími darčekmi pre vášho miláčika na Valentína.

Hore
OKViac informácií