Menu

Váš horoskop na rok 2021

Čo pre vás osud prichystal na budúci rok? Ročný horoskop.

Home » Život » Váš horoskop na rok 2021 - 12.2020

Bez vody niet života: po obzvlášť ťažkých časoch pozeráme plní dôvery do budúcnosti a kladieme si otázku: čo máme napísané vo hviezdach na budúci rok? Odpoveď na ňu nájdete v našom horoskope na rok 2021.

Rok 2020 bol pre nás všetkých veľkou výzvou. V novom roku sa preto chceme viac sústrediť na regeneráciu, znovu sa cítiť bezstarostnejšie a užívať si život plným priehrštím. Vo veľkom ročnom horoskope vám prezradíme, čo ktoré znamenie čaká.

 

Váš horoskop na rok 2021

Baran

  1. marec – 20. apríl

Keď sa niečo deje, ste vo svojej koži. V roku 2021 budete môcť našťastie veci rozhýbať, keďže Saturn posilní vašu sebadisciplínu. Pomôže vám dosiahnuť dávnejšie stanovené ciele a presne zadefinovať nové. Vďaka tomu dostanete svoju prekypujúcu energiu pod kontrolu. V marci a apríli budete nesmierne entuziastickí a zatúžite vydať sa naraz všetkými smermi. V lete sa napokon rozhodnete, kam budú vaše cesty smerovať – a to ako v pracovnom, tak i v osobnom živote. Na jeseň by ste si mali urobiť prestávky na odpočinok, a to najmä v septembri a októbri. Športu sa pritom nemusíte v žiadnom prípade vzdať: mindful running – bude pre vás odrazovým mostíkom, ktorý v novom roku tak veľmi potrebujete.

Býk

21. apríl – 20. máj

Aj keď ste možno veľkí dobrodruhovia, k vašej pohode značne prispieva istota. V tomto roku k nej môžete prispieť sami za predpokladu, že v prvom štvrťroku vedome stavíte na trvalé hodnoty. Aj v júni, auguste a v posledných dvoch mesiacoch roka budete mať možnosť vašu budúcnosť pevne uchopiť do rúk. Inak budete môcť žiť naplno – napokon pôžitok je ďalšou zárukou býkovej pohody. Pomôže vám pri tom najmä niekto z vašich obľúbencov, a to od mája do júna, v septembri a pred Vianocami. Pretrvávajúci pocit šťastia vám ale v tom čase prinesie aj skvelá kuchyňa, blahodarné masáže s voňavými aromatickými olejmi a wellness – napr. také rýchle uvoľnenie tela i ducha vo floating tanku.

Blíženci

21. máj – 21.jún

Aby ste sa cítili dobre, potrebujete zmenu. A rok 2021 vám ich naservíruje viac ako dosť. Jupiter vám bude po celý rok prinášať prekvapivé šťastné náhody, Merkúr vám nasadí krídla fantázie ako málokedy predtým a Mars vás bude zamestnávať najmä na jar: takto športovo naladených vás už dávno nevideli. S nadšením budete skúšať cvičenia, vďaka ktorým sa iní zapotia len pri pohľade na vás. Avšak aj od júla do septembra budete mať pozoruhodne veľa energie: využite túto fázu ako závan čerstvého  vetra vo vašom pracovnom živote a pustite sa napríklad do rozsiahlejších inovatívnych projektov, ktoré sa tak zrodia pod mimoriadne šťastnou hviezdou. Aj v láske budete mať tento rok veľkú chuť experimentovať. Ideálneho partnera pre vaše dobrodružstvá nájdete medzi vodnármi alebo baranmi.

Rak

  1. júna – 22. júla

Čo vytvára pre raka väčšiu pohodu ako práve útulný domov? No predsa ešte útulnejší domov! Najmä v januári a vo februári, ale aj v máji vás Urán nakopne na zmenu, keďže najradšej si svoj život užívate medzi vlastnými štyrmi stenami. Budete mať nielen kreatívne nápady, ale aj voľný čas na to, aby ste sa konečne zbavili harabúrd a zútulnili si domov. No a pri tom si ešte stihnete urobiť miesto na nejaké tie novinky v súkromnom živote: v marci, apríli, júni a počas takmer celej jesene a zimy budete zamilovaní a budete si spolu so svojou vyvolenou osobou užívať svoje novovytvorené hniezdočko. Dbať by ste mali predovšetkým na vytvorenie príjemnej atmosféry v kúpeľni: vďaka spoločným aromatickým kúpeľom pri jemnom svetle sviečok a romantickej hudbe si dokonale vychutnáte spoločne strávený čas.

Lev

  1. júla – 23. augusta

Žiadne iné znamenie sa necíti v žiari reflektorov tak dobre ako vy. V tomto roku vám síce aplauz nepadne len tak z neba, ale dostanete veľa šancí prepracovať sa k pozoruhodným úspechom. Merkúr vás bude takmer celý rok obšťastňovať skvelými nápadmi a Mars vám od marca prepožičia extra dávku energie, vďaka ktorej budete môcť uskutočniť svoje plány. Od polovice mája do septembra získate na svoju stranu aj Venušu: jej šarm a charizma sú v tom období neprekonateľné. Zažiarite nielen na rande, ale aj v spoločnosti. V júli by ste sa mohli mať svoje veľké vystúpenie a dokonca by ste sa mohli aj blysnúť. Zásluhu na tom  bude mať jeden skvelý človek, ktorý sa rozhodol, že vaše výkony ocení pred publikom. Tip: nezabudnite na spomienkové fotografie (napríklad v podobe fotoalbumu)!

Panna

  1. august – 23. september

Rok 2020 obrátil vaše všedné dni celkom hore nohami. Pre panny, ktoré si potrpia na usporiadaný život, to bola mimoriadna výzva! O to potešujúcejšie je, že nový rok opäť prinesie trochu viac poriadku. Aj keď sa toho u vás doma zasa veľa zmení, budete mať predsa len lepší prehľad. V práci  dosiahnete so svojím tímom vďaka svojmu organizačnému talentu dlho očakávaný úspech a s ním aj dobrú náladu. V rodinných záležitostiach nájdete na jeseň isté rozumné riešenie, s ktorým budú spokojní všetci. No a v láske budete so svojou polovičkou od júna spriadať plány, ktoré budú mať dlhodobý význam. Akurát v druhej polovici októbra by sa mohli na nejaký čas objaviť turbulencie. Našťastie sa ale od novembra vráti všetko do normálu!

Váhy

  1. september – 23. október

Najlepšie sa cítite, keď ste obklopení krásou. Čo si pod tým predstaviť, to si určíte sami, a to jasnejšie ako kedykoľvek predtým. V tomto roku budete presne vedieť, čo sa vám páči a čo nie. Platí to pre estetické záležitosti, rovnako ako aj pre medziľudské vzťahy a spoločenské dianie. A svoje názory nebudete skrývať. Mnohí narodení v znamení Váh, ktorí dlho mlčali, aby neprišli o harmóniu, zaujmú v novom roku jasné postoje – či už na pracovných stretnutiach, za rodinným stolom, na sociálnych médiách alebo na pódiu. Na začiatku leta a na jeseň sa predvedú v plnej kráse. Pokojne sa postavte na dosky, ktoré znamenajú svet, ale zostaňte sami sebou. Pomôže vám pri tom koncepcia jemnej krásy, telové farby a vegánske kozmetické výrobky.

Škorpión

  1. október – 22. november

Škorpiónom je povrchnosť cudzia. Radšej prenikáte poriadne do hĺbky. Nový rok vám prinesie veľa možností, ako sa dostať veciam skutočne na koreň. Zatiaľ čo iné znamenia bude od mája do júla rozptyľovať Merkúr v Blížencoch, vy sa pozriete na dôležité témy jednoducho z emocionálnej stránky a nezľaknete sa ani výziev, ktoré vám dajú šancu na ďalší osobný rozvoj. Ako vždy, aj tento raz bude pri vašom vyhľadávaní duchovných zážitkov dôležitú úlohu zohrávať aj erotika. Predovšetkým v septembri a októbri môžete vo svojom milostnom živote počítať s priam mystickými zážitkami. Duchovné spojenie, ktoré si v tom čase vytvoríte s istým človekom, vám dodá takmer nevyčerpateľnú silu.

Strelec

  1. november – 21. december

Dobrodružstvá potrebujete rovnako ako potrebujete vzduch na dýchanie, ale zároveň aj nejaký bezpečný prístav, aby ste sa medzi jednotlivými zážitkami mohli nadýchnuť. Rok 2021 vám ponúka oboje. Na jar a počas neskorej jesene očakávajte nové skúsenosti, ktoré rozšíria váš horizont a ktoré môžu byť v máji pomerne vzrušujúce. Nechajte sa pri všetkom, do čoho sa pustíte, sprevádzať niekým, na koho sa môžete spoľahnúť. A kto vie? Možno budete chcieť stráviť s týmto človekom aj oddychové dni v lete, v septembri a pred Vianocami. V každom prípade sa budete vtedy cítiť bezpečne a milovaní a budete sa môcť skvele zregenerovať. Najlepšie si oddýchnete prostredníctvom meditatívnych foriem pohybu ako je jóga alebo Qi Gong, ktoré prinášajú harmóniu tela a duše.

Kozorožec

  1. december – 20. január

Skutočné hodnoty vám prinášajú dobrý pocit. Tak to bolo vždy a inak tomu nebude ani tento rok. Vy viete, čo je pre vás dôležité. Aj keď niektorí ľudia vnímajú vašu vytrvalosť ako tvrdohlavosť: nenechajte sa odradiť ich názormi a prinesie vám to dlhodobý úspech. Tí, ktorí nezdieľajú vaše názory, ocenia v práci vašu čestnosť a spoľahlivosť. Vyplatí sa vám to najmä v čase od apríla do júna a od septembra. Aj v osobnom živote bude vaša vytrvalosť zárukou trvalého šťastia. Vy viete, čo pre vás váš partner znamená a nestaráte sa o to, čo hovoria druhí. Takto zvládnete trochu náročné leto s bravúrou a prežijete nádhernú jeseň naplnenú láskou.

Vodnár

  1. január – 19. február

Dobrý pocit sa začína vo vašej hlave. Aby ste boli šťastní, potrebujete duševné povzbudenie. V roku 2021 sa môžete tešiť aj na veľa vzrušujúcich rozhovorov so zaujímavými ľuďmi, a to nielen v pracovnej oblasti. Nadviažete nové kontakty, z ktorých niektoré prerastú do priateľstiev na celý život alebo dokonca do ľúbostného vzťahu, ktorý vám môže zmeniť život. Tí nezadaní by mohli pri náhodnom magickom stretnutí v prvých troch mesiacoch roka natrafiť dokonca na vysnívaného partnera. Takéto pocity budú ešte pred začiatkom jari prekvitať aj v zabehnutých vzťahoch. V lete a na jar by ste mali staviť na komunikáciu s ostatnými vzdušnými znameniami. Inšpirácia, ktorú tým získate od tých, ktorí sa narodili v znamení blížencov a váh, vás nakopne aj na umeleckej úrovni. Výnimočne sa vám môže dariť najmä v keramike alebo písaní.

Ryby

20. február – 20. marec

Vaším domovom je ríša snov. Tam sa cítite bezpečne. Radi sa nechávate z pohodlia domova unášať na vlnách fantázie do neznáma, zatiaľ čo ležíte na pohovke alebo vo vani, vdychujúc, v ideálnom prípade, vôňu ružového dreva, ktoré stimuluje fantáziu. V roku 2021 budete mať dostatok času zamyslieť sa, pretože tento rok bude pre vás pokojný. Urán vás síce nasmeruje k menším zmenám, ktoré ale budete môcť vykonať vlastným tempom. Od polovice augusta sa v práci mnohé veci vyriešia celkom samé a celkom vo váš prospech. No a v láske môžete už v marci a júni počítať s pozitívnymi zmenami. Tí nezadaní by mali mať v tom čase poriadne otvorené oči, lebo jeseň sa bude v ich prípade niesť v znamení hlbokej náklonnosti a silnej vášne.

Hore
OKViac informácií