Menu

Zimné trendy: obdarujte samú seba

Na Vianoce sa môžete obdarovať najnovšou módou aj samy – aké by to bolo?

Home » Krása » Zimné trendy: obdarujte samú seba - 12.2019

Na Vianoce sa môžete obdarovať najnovšou módou aj samy – aké by to bolo s kľúčovými kúskami zimnej sezóny?

Tipy na styling

 

Náramky, retiazky, prstene, náušnice

Čím viac a väčšie, tým lepšie! Túto zimu je dovolené nosiť šperky všetkých tvarov, farieb, štruktúr a v divokých kombináciách. Hlavne nech sú veľké!

Transparentný prsteň a náramok od Marion Vidal; náušnice „Hoops“ od Auris Ku; hrubý pletený rolák od Monki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vínovočervené rukavice

Rukavice od Derby Vienna; červený rolák od Max Mara Studio bei P&C; hnedý opasok, kárované sako a kárované nohavice od Meshit.

Zvolená je opäť zlatá stredná cesta, ktorá sa smie zvýrazniť. Úžasne sa to podarí pomocou opasku, či už decentným alebo nápadným – dovolené je všetko. Smelo vyskúšajte aj vlnu a hrubšie materiály!

 

 

 

 

 

 

 

 

Hnedá čiapka

Čiapka „Ollie“ od  Mühlbauer; ľadovomodrá košeľa Jana Wieland; staroružový kordový blejzer od Comma.

Nielen preto, že je chladno, človek rád niečo nosí na hlave. Aj to výborne vyzerá. Či už klobúk, čiapka alebo aj čepiec – nech sa páči, prikryte si hlavu!

 

 

 

 

 

 

 

 

Ligotavá košeľa z kordu

Béžová košeľa od Meshit; zelená kabelka na pás od COS; károvaná sukňa od Max Mara Studio v P&C; tmavozelené čižmy od H&M.

Popri kabelkách na pás počas tejto sezóny priťahujú zraky aj vysoké čižmy po kolená. Okamžite zmenia look, jedno či s opätkami alebo bez. Čižmy si pokojne obúvajte k džínsom, sukni alebo trenčkotu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Svetlá beanie

Čiapka od GLEIN; rolák z merina krémovobielej farby od Wolford; tmavomodrý kabát značky Mühlmann; tmavomodré široké džínsy od COS; vzorovaný šál so strapcami od Y/PROJECT v Park.

I keď je zvyšok outfitu ešte decentný alebo klasický, s oversize šálom sa dá okamžite vytvoriť módna ležérnosť. Siahnite odvážne k vzorovaným exemplárom alebo hrubému pletenému vzoru!

 

 

Hore
OKViac informácií