Active Beauty
6 tipov na vianočné darčeky pre ženy

Inšpirujte sa

6 tipov na vianočné darčeky pre ženy

Darčeky, ktoré povedia ľúbim ťa, cíť sa dobre a oddychuj sú tu. 

Poznáte ju, všetko zvláda, dopraje si čo chce a pre každého má vždy pripravený perfektný darček. Čo dať žene, ktorá nič nepotrebuje? Skúste si odpovedať na tieto otázky: Čo vždy ukradne jej pozornosť a zaujme ju? O čom rozpráva minimálne raz do týždňa? Má nový záujem, do ktorého sa nedávno ponorila? A ak vám stále nič nenapadne, možno vám pomôže naša malá inšpirácia.

Zasiahnite priamo do srdca a do štýlu

Najlepší darček je taký, z ktorého je cítiť úprimnosť. Ktorý úplne kúzelne reaguje na to, čo sa povedalo dávno, v marci, len tak mimochodom. Na čom spočinul zrak pri prechádzke mestom. Ak z darčeka sála láska, je úplne jedno, či je to víkendový poukaz alebo malá drobnosť.

Pri výbere sa určite riaďme povahou a záľubami obdarovanej: cestovateľkám zážitkový pobyt alebo noc v meste, kam sa chce už dlho vybrať. Večne energickým dobrodružkám možno kurz potápania, školu šmyku alebo posilu turistickej výstroje. Pre umelecké duše kurz keramiky alebo kaligrafie.

 


Ľúbim ťa

Osobnými a romantickými darčekmi nikdy nič nepokazíte. Môže ísť aj o niečo viac ako len o zarámovanú fotografiu, dajte ju napríklad na hrnček, či vankúš. Ešte lepšie: krásny šperk s vygravírovaným osobným odkazom, napríklad prívesok v tvare srdca. 

Kreatívne ženy by mohli oceniť personalizované umelecké diela. Objednajte si ilustráciu fotografie zo spoločného výletu, večere alebo jej obľúbený dovolenkový výhľad.

To, čo zvykne k ženám ešte patriť, je ich typický parfum alebo rúž. Tie pod stromčekom určite neurazia.

PRADA

Dámska parfumovaná voda Candy Sugar Pop

50 ml

kúpiť na mojadm.sk

L'ORÉAL PARIS

Rúž na pery Color Riche

 

kúpiť na mojadm.sk


Uvoľni sa a oddychuj s bylinkami

Kto nemá rád čas oddychu, vyložených nôh a malého wellnessu? Relaxačnú alebo kozmetickú procedúru môžete podarovať v podobe vouchera, alebo zabezpečiť produkty, ktoré ju vytvoria doma. Nezabúdajte, že skvelým oddchom je aj spoločná večera a intímne chvíle, darčekom pre tieto príležitosti hovoríme veľké áno.

Balea

Pena do kúpeľa s eukalyptovým olejom

500 ml

kúpiť na mojadm.sk

durex

Masážny a lubrikačný gél Aloe vera 2v1

200 ml

kúpiť na mojadm.sk


Úsmev prosím, maličkosť

Nie každému potrebujete podarovať veľký darček. Pre tých, ktorým chcete ukázať že na nich myslíte, aj keď nie sú vaši najbližší, si pripravte drobné potešenie. Tieto tipy prípadne využite aj ako maličkosti pre blízkych, ak im chcete venovať viac darčekov.

Profissimo

Vonná sviečka v skle

 

kúpiť na mojadm.sk

Flóra Obal

Súprava 3 kozmetických tašiek

 

kúpiť na mojadm.sk