Active Beauty
Radíme Ježiškovi: tipy na vianočné darčeky

Darčekový poradca

Radíme Ježiškovi: tipy na vianočné darčeky

Je čas pripraviť sa na sviatočné rozbaľovanie. Darčekové tipy prehľadne zhrnuté aj pre tých najuponáhľanejších sú tu, pozrite.
Stále mate dostatok času na to, aby ste sa tento rok vyhli uponáhľanosti a vyčkávaniu príchodu kuriérov na poslednú chvíľu. Či už obdaruvávate iba maličkosťami, alebo túžite pripraviť veľké prekvapenia, navrhujeme zvládnuť to bez stresu a chaosu. Snáď vám k tomu pomôžeme aj my – zoznamom nápadov na vianočné darčeky.

Sú predsa silnejšie a príjemnejšie zážitky predvianočného obdobia, než honba za darčekmi. Advetné víkendy pod perinou s raňajkami a rozprávkami, prechádzky v zimnej prírode, až kým nemáte červený nos, a možno konečne aj odkladané tvorivé popoludnia, z ktorých vzniknú napríklad jedinečné vianočné ozdoby.

 

Ponúkame inšpiráciu na každoročnú otázku: čo pod stromček?

Čo darovať niekomu, kto po ničom netúži, kto poctivo ukrýva akékoľvek priania, kto si všetko vždy kúpi sám? Vyzerá to ako neľahká misia, ale nezabúdajte – v skutočnosti chcete dať tomuto človeku najavo, že vám na ňom záleží. Ak vám nenapadá drobnosť, ktorá by mu to povedala, tu sú naše tipy:

Prvých 7 tipov spájame s fotkami

Môžete si poskladať letnú grilovačku, párty, kde všetci tancovali do rána, alebo tú fakt krásnu scenériu z tohtoročnej turistiky. Fotopuzzle je len jedným z fotodarčekov, ktoré navrhujeme. Fandíme aj desiatovej krabičke, praktickému diáru či stolovému kalendáru, alebo retro snehovej guli!

Fotky v nedigitálnej podobe
sú dnes už rovnakou výnimočnosťou. Tí, čo majú viac času, sa môžu vyhrať aj s usporiadaním do obľúbenej fotoknihy.
 

Domáca továreň na darčeky pre začiatočníkov

Chystáte sa pozerať Sám doma už asi po 32-krát v živote? Dobre. Možno by ste pri tom zvládli zrealizovať aj tieto jednoduché návody na doma-vyrobené darčeky.
Vonná sviečka
Šumivé gule do kúpeľa
Domáci prostriedok na pranie
Balzam na pery, pleťová voda a iné beauty produkty
Domáci peeling
 

Pomôžte za tých, ktorí nič nechcú

Ak chcete stoj-čo-stoj obdarovať niekoho, kto nič nechce, urobte za neho dobrý skutok. Stačí si vybrať organizáciu, ktorú podporíte a venovať jej ľubovoľnú pomoc – napríklad financie, ktoré ste plánovali minúť na jeho darček. Viaceré organizácie už ponúkajú aj poukaz, ktorý obdarovanému vysvetlí, ako a komu (nepriamo) pomohol.
 

Náš sortiment je pripravený

Prinášame 8 horúcich zoznamov pre všetky tipy kozmetických balíčkov – voňavých, pánskych, dekoratívnych aj slovenských – máme najlepšie tipy od tých, ktorí sa v našom sortimente dlhodobo vyznajú. Ak ich chcete vidieť viac, tuto ich nájdete v prehľadných kategóriách. A naše tajomstvo, s ktorým sa nepomýlite ani pri tých najnáročnejších? Klik sem.
 

Záverečná trojica

Malá pripomienka – nejde o to, aký veľký či hodnotný je darček. Niekedy oveľa viac poteší telefonát, pohľadnicový pozdrav alebo spoločný čas, ktorý osobe venujete. Krásne predvianočné týždne!