Active Beauty
4 najlepšie maskary pre starostlivosť a objem mihalníc

Testujeme maskaru

4 najlepšie maskary pre starostlivosť a objem mihalníc

Maskary sú multitalentované. Zahustia, predĺžia a mihalnice aj vyživia. Dávame raz a navždy zbohom krátkym a lámavým mihalniciam!
Čo majú spoločné naše nové obľúbené maskary? Akoby celkom mimochodom sa prostredníctvom cenných účinných látok úžasne starajú o mihalnice a my vďaka tomu jedným zaklipkaním očaríme úplne všetkých. Čo dokáže arganový olej či extrakt z magnólie? To vám vysvetlíme a predstavíme vám tie najlepšie maskary.


Čo sú ošetrujúce maskary?

Maskary, ktoré dokážu viac – presne toto rozumieme pod pojmom ošetrujúce maskary či „care mascaras“. Nieže prepožičajú očiam nádherný pohľad, obsahujú aj skvelé doplnky, ako napríklad ošetrujúce oleje alebo rastové boostre.


Najlepšie maskary s rastovým boostrom

Maskara Maybelline Lash Sensational Sky High

Absolútna hviezda medzi ošetrujúcimi maskarami vyživuje mihalnice výťažkom z bambusu. V Číne sú jej úžasné skrášľovacie vlastnosti známe už roky: Okrem iného posilňuje mihalnice po celej dĺžke a podporuje ich rast.

Vyživuje od korienkov rias až po ich konce

Lash Sensational Sky High Mascara od MAYBELLINE

Kúpite na mojadm.sk

Maskara Dermacol Lash Booster

Maskara Dermacol Lash Booster s unikátnou technológiou spája predlžujúcu riasenku a rastové sérum v jednom. Už po prvej aplikácii zaistí okamžité optické predĺženie rias a zvodný pohľad. Vďaka aktívnej látke Biotinoyl GHK budú vaše riasy vyživené a posilnené od korienkov a ich rast bude nezadržateľný

Maskara s rastovým komplexom

Maskara Lash Booster od Dermacol

Kúpite na mojadm.sk

Ktorá maskara chráni mihalnice pred vypadávaním?

Maskara trend IT UP Lash Allure

Presvedčivý dvojaký účinok: Na konci zúžená kefka predlžuje mihalnice. K tomu sa ešte pridáva nová zložka „widelash“. Produkt sľubuje väčšiu dĺžku, plnšie mihalnice a zároveň zabraňuje vypadávaniu mihalníc.

S aktínymi výživovými zložkami

Lash Allure Mascara od trend IT UP

Kúpite na mojadm.sk

L'ORÉAL PARIS Maskara Paradise Extatic

Maskara L'oréal Paris Paradise Extatic vám vykúzli riasy, o akých ste vždy snívali. Špeciálna mimoriadne jemná kefka riasy rovnomerne zafarbí, oddelí jednu od druhej a predĺži od korienkov až po končeky. Zároveň krémové zloženie s ricínovým olejom riasy ošetruje, vyživuje a zaistí intenzívny objem.

Maskara s ricínovým olejom

Maskara Paradise Extatic od L'ORÉAL PARIS

Kúpite na mojadm.sk
Ešte viac maskár nájdete v našom dm e-shope.