Active Beauty
Radíme: Čo kúpiť na Vianoce mužovi?

Darčekový poradca

Radíme: Čo kúpiť na Vianoce mužovi?

Aj keď Vianoce vôbec nie sú len o darčekoch, niekedy radi darujeme aspoň maličkosť. Zas a znova teda stojíme pred otázkou, čo dať bratovi? Mám už darček pre švagra či krstného? Aká drobnosť by potešila kolegu? Nájsť vhodné darčeky pre obľúbených mužov v našom živote môže byť malou výzvou. Zahráme sa na Ježiška a pomôžeme vám niekoľkými tipmi.

Nápady na vianočné darčeky pre mužov

Ešte neviete, čo si muži vášho života od vás nájdu pod stromčekom? Máme niekoľko nápadov, ktoré možno majú na svojom tajnom wishliste.

Čo mám kúpiť môjmu mužovi?

Čo tak technologický darček? Nie je to žiaden stereotyp, technológie uľahčujúce život si dokáže obľúbiť každý. Toto sú horúce tipy na tech-darčeky z pánskeho oddelenia.


Darujte si kontakt. Darujte bezdrôtovú nabíjaciu stanicu - či už doma, v kancelárii alebo na cestách, hneď ako smartfón s funkciou bezdrôtového nabíjania položíte na nabíjací ostrovček, začne sa proces nabíjania a najdôležitejší človek vo vašom živote bude vždy k dispozícii na výmenu vtipných fotografií - alebo na nekonečné telefonáty.

Oslaďte rannú rutinu elektrickou zubnou kefkou. Darovať mužom ako vianočný darček zubnú kefku sa zdá byť banálne. Ale čo keď je to špičková technológia a spája potrebné so zábavou? Potom môže byť otravná ranná rutina úplne znesiteľná.

Technické vianočné darčeky pre mužov. Dôležité je, aby s nimi obdarovaný dokázal niečo urobiť. Preto darujte len to, čo váš blízky skutočne využije. Vášnivého fotografa možno poteší historický fotoaparát s vhodným filmom, milovníka bicyklov elegantná opravárenská súprava, záhradníka najnovšie technické záhradné náradie a pre otca, ktorý je rád vonku a šantí so svojimi deťmi, je ideálne autíčko na diaľkové ovládanie.

Kľúčom k úspechu je kreativita. Okrem vhodných pomôcok je samozrejme dôležitá aj dávka kreativity. Veľké platformy ako etsy ponúkajú možnosť nájsť perfektný darček pre vašich blízkych, od personalizovaných tabúľ na občerstvenie až po umelecké a zberateľské predmety.

Zvečnite si spomienky

Fotoaparát mini 9 od instax

Kúpiť online na mojadm.sk

Profesionálne čisté

Elektrická zubná kefka Active Professional od Dontodent

Kúpiť online na mojadm.sk

Precízna starostlivosť bez námahy

Holiaci strojček OneBlade 1st shave Anti-Friction blade QP1324/20 od PHILIPS OneBlade

Kúpiť online na mojadm.sk

Aké drobnosti sa hodia ako pánske vianočné darčeky?

Nemusí to byť vždy nový gril, zbierka platní či smartfón. Všetci sa tešia aj z malých vianočných darčekov. Koniec koncov, ide o gesto a zhmotnenie toho, že ste na nich mysleli.

Domáci wellnes. Bez ohľadu na vek, starostlivosť o pleť a pokožku je dôležitá vždy. Preto je bohatý krém na tvár alebo pleťová maska vždy dobrou voľbou ako darček, pretože oboje vyjadruje veľké uznanie: Chceme, aby ste sa cítili a vyzerali čo najlepšie! Ďalší nápad: pridajte poukaz na domáci kúpeľný deň a spoločne relaxujte. Alebo ho objednajte na preventívne vyšetrenie znamienok.

Niečo na cestu. Chodí rád na túry? Dajte mu fľašu na vodu z nehrdzavejúcej ocele. Nielenže je udržateľnejšia ako jej plastové náprotivky, ale navyše udržiava čaj alebo kávu teplé a vodu studenú.

Zostaňte fit! Ak vymýšľate dar pre obzvlášť športovo založeného chlapa, môžete mu pomôcť udržať sa v kondícii drobnosťou, ako je špeciálne zostavená zmes orechov. Rôzne orechy kúpite aj v dm, potom ostáva na vás už len balenie. Môžete tiež priložiť poukaz na spoločný beh alebo jazdu na bicykli.

Odvážte sa vyskúšať niečo nové. Muži niekedy nosia ten istý obľúbený sveter celé desaťročia alebo si na výlety berú kozmetický kufrík z mladosti, nech je akokoľvek opotrebovaný. Dáme mu teda novú toaletnú tašku. Môžete sem zahrnúť aj darčekový poukaz na spoločný zážitok.

Praktické po celý rok

Cestovná súprava pre starostlivosť o zuby od CURAPROX

Kúpiť online na mojadm.sk

Zelené supertrio

Tablety Green Trio 3-kombinácia potravín od topnatur

Kúpiť online na mojadm.sk

Čo mám dať mužovi, ktorý má všetko?

Hmm, aké vianočné darčeky sa hodia niekomu, kto si myslí, že už má všetko? Samozrejme, niečo, o čom ešte ani nevie, že to chce!

Spoločný čas. Ako všetci vieme, čas je našou najcennejšou komoditou. Čo tak večerné hry, pamäťová hra alebo spoločné puzzle? Ak chcete získať extra zábavný faktor, vyberte si svoje obľúbené fotografie a vytlačte ich na pamäťové karty alebo dieliky puzzle.

Dvojnásobná radosť. Ak hľadáte darček pre partnera, môžete zvoliť niečo, čo poteší aj vás. Chladné zimy si zaslúžia horúce noci intimity.

Relax vo dvojici

Soľ do kúpeľa proti stresu s magnéziom od SANCTUARY SPA

Kúpiť online na mojadm.sk

Aromaterapeutická masáž celého tela

Masážny a lubrikačný gél Ylang Ylang od durex

Kúpiť online na mojadm.sk

Náš tip

Potrebujete viac inšpirácie na vianočné darčeky? Určite ich nájdete vo vianočnej krajine mojadm.sk