Active Beauty
Floating Lashes: tik tok trend, ktorý zvýrazní mihalnice

Wow-pohľad

Floating Lashes: tik tok trend, ktorý zvýrazní mihalnice

Krásne zvýraznené riasy, ktoré zároveň vyzerajú nádherne prirodzene: To je to, čo mnohí ľudia chcú. Technika "floating lashes" to umožňuje.

Prirodzené mihalnice s maximálnym objemom: ako to funguje

Pripravte si mihalnice

Zahrejte si rukami klieštiky na mihalnice, potom ich priložte priamo na líniu mihalníc a niekoľkokrát pulzujte. Prstami prejdite po vyčnievajúcich končekoch mihalníc, aby ste vytvorili ešte viac tepla. Potom pomaly postupujte klieštikmi až ku končekom. Ďalší tip: Pre dlhé a husté mihalnice použite vyživujúce sérum.

Naneste maskaru a ceruzku

Na zvýraznenie línie horných mihalníc použite tmavohnedý kajal. Na spodnú líniu očí naneste biely kajal, ktorý oči opticky otvorí. Na spodnú časť mihalníc naneste vodoodolnú riasenku, na končeky len veľmi jemne, aby ste ich nezaťažili.

Oddeľte každú mihalnicu

Ak chcete dosiahnuť dokonalý vzhľad "floating lashes", prečešte ešte mokré mihalnice špeciálnym hrebienkom a oddeľte ich od seba. Umiestnite kozmetický nástroj blízko korienkov mihalníc a pretiahnite ho až ku končekom. Postup opakujte aj na línii spodných rias, kým nebudú mihalnice dokonale oddelené.

Extra objem

Chcete dosiahnuť obzvlášť objemný vzhľad? Tu vám môžu pomôcť umelé mihalnice. Namiesto toho, aby sa umelé mihalnice nalepili na líniu mihalníc ako zvyčajne, pripevnia sa pod ňu. Dôležité: Pred nalepením ich zastrihnite na dĺžku prirodzených mihalníc.
Náš tip: Vždy používajte vodoodolnú riasenku, aby "floating lashes" zostali krásne zvýraznené.