Hybridná kozmetika: 4 tajomstvá tohto skrášľovacieho zázraku

 

1. Čo znamená, ak je kozmetika hybridná?

„Hybrid“ je v kozmetickom priemysle nové magické slovo. Pod hybridnou krásou sa rozumejú kvalitne vyvinuté kozmetické produkty, ktoré sa pýšia niekoľkonásobnými účinkami na pokožku. Napríklad kombinácia make-upu a prípravkov starostlivosti o pleť dokáže hydratovať, rovnako sa môže používať ako jemný krycí make-up a zároveň môže obsahovať aj ochranný slnečný faktor. Sofistikovaná hybridná kozmetika k tomu v sebe kombinuje kozmetické, ako aj lekárske účinky – čím sa z kozmetickej rutiny stáva akási komplexná zážitková starostlivosť
 

2. Aké sú prednosti hybridnej kozmetiky?

Čas je dôležitým faktorom a v bežnej dennej kozmetickej rutine sa zväčša ocitá na vedľajšej koľaji. Týka sa to najmä rán, kedy potrebujete vykonať bežné kroky starostlivosti o pleť v chvate, niekde medzi kávou a narýchlo pripravenými raňajkami. Avšak so správnym kozmetickým výrobkom z hybridnej kozmetiky možno jednotlivé základné a ošetrujúce kroky starostlivosti o pleť zlúčiť s tými skrášľovacími.
 

Keď je v centre pozornosti krása špičkových technológií

 

3. Podľa čoho spoznáte hybridné kozmetické produkty?

Výraz „hybrid“ sa na obaloch uvádza len veľmi zriedka. Pre fanúšikov hybridnej kozmetiky žiadny problém: poznajú už indície, ako v kozmetike niekoľkonásobné účinky rozpoznať. Na etiketách výrobkov sa hybridné kozmetické výrobky označujú ako „5 v 1“ a „3 v 1“.
 

4. Je hybridná kozmetika trendom aj do budúcnosti?

Vyzerá to tak: Hybridná kozmetika predstavuje vzrušujúci vývoj v oblasti skrášľovania, ktorý má potenciál stať sa megatrendom. Hybridné kozmetické produkty nielenže kombinujú rôzne spôsoby pôsobenia, ktoré zjednodušujú každodennú rutinnú starostlivosť, hybridná kozmetika pristupuje šetrne aj k zdrojom a redukciou vzniku odpadu z obalov tak šetrí aj životné prostredie.
 

Hybridná kozmetika v dm