Active Beauty
UV lak na nechty: hravá letná manikúra

Letné nechty

UV lak na nechty: hravá letná manikúra

Letné teploty nás inšpirujú vyskúšať UV laky na nechty. Skombinujte rôzne odtiene a vytvorte si manikúru odolnú voči odlupovaniu. 

UV lak na nechty: Takto funguje manikúra doma s LED lampou alebo bez nej

To, či je na manikúru potrebná LED lampa, závisí od laku na nechty. Niektoré UV gélové laky schnú bez lampy. Iné vyžadujú, aby každá vrstva schla približne jednu minútu v LED svetle. Bez ohľadu na druh manikúry je dôležité, aby ste si naniesli kvalitnú vrchnú a podkladovú vrstvu, aby bol konečný výsledok pekný a hladký a nemal žiadne ryhy. UV lak na nechty je praktický najmä v lete, keď sú vaše ruky často vo vode a manikúre neustále hrozí odlupovanie. Lak na nechty vydrží až 21 dní s neporušeným a lesklým povrchom. Odlakovač na nechty a vatové tampóny sú preto v cestovnej kozmetickej taške na dovolenku zbytočné. Tip: Ak sa lak na špičke nechtu vždy odštiepi ako prvý, uistite sa, že všetky špičky nechtov ste na záver natreli trochou vrchného laku.

UV lak na nechty: Toto sú trendy farby na jar a leto 2022

Milujeme nové trendy farby! Trendy farba Pantone 2022 Very Peri s výrazným fialovým odtieňom sa mimoriadne dobre hodí k letnému opáleniu. Jasné červené a oranžové farby však tiež doplnia každý dovolenkový outfit. 

Classic Red

UV gelovy lak na nechty v odtieni Classic Red od Striplac

Kúpiť teraz na mojadm.sk

Powergel

Lak na nechty s kvalitou UV laku aj bez UV alebo led lampy od trend !t up. 

Kúpiť teraz na mojadm.sk

Cranberry Jam

UV lak na nechty v krásnej malinovej farbe. 

Kúpiť teraz na mojadm.sk

Tento letný look nechtov je in v roku 2022: Farebná francúzština

Farebná francúzska manikúra je úžasne umelecká, je to modernizovaná verzia klasickej kombinácie nahého a bieleho odtieňa. Tento vzhľad si vyžaduje dve farby na každý necht. Uistite sa, že farby nie sú príliš podobné. Tieto dva farebné laky môžete použiť na celú manikúru. Ak milujete farebné dúhové nechty, použite na každý prst dve rôzne farby. Najprv naneste vrstvu UV podkladového laku a nechajte ju schnúť približne jednu minútu. Potom postup zopakujte s dvoma vrstvami farebného laku. Naneste trochu laku na nechty na gélovú podložku alebo hubku na make-up a jemne do nej zatlačte špičku nechtu, kým sa nevytvorí dokonalý polmesiac. Nechajte túto vrstvu laku na nechty vyschnúť a nakoniec manikúru uzavrite vrchným lakom. Vďaka dlhotrvajúcemu laku sa môžeme tešiť z umeleckých nechtov počas celých prázdnin.