Láska

V prvých štyroch mesiacoch môžete stratiť časť ľahkomyseľnosti typickej pre Strelcov. Budete čoraz viac konfrontovaní so zodpovednosťou - najmä v súvislosti s rodinnými záležitosťami. Využite tieto výzvy na prestavbu vzťahov. V máji Mars opäť výrazne rozohreje váš milostný život. A od júna vám Jupiter bude posielať stály prúd nových kontaktov.


Kariéra

Na jar vás čaká vysoko kreatívna fáza. Vaša túžba po profesionálnej nezávislosti by sa mohla naplniť v apríli. Možno začnete pracovať aj na čiastočný úväzok, ktorý vám poskytne nielen druhý príjem, ale aj novú motiváciu? Na to máte dostatok energie až do konca júla. Potom by ste si mali dopriať viac času na hlboký oddych.


Zdravie

Keď ste pre niečo nadšení, máte silný vnútorný impulz. Akonáhle ho však bude priveľa, pozitívny stres sa môže rýchlo zmeniť na negatívny. Tento bod by ste na jar a v lete nemali prehliadať. Pravidelne kontrolujte, ako sa skutočne cítite. Aktívne prestávky a strava bohatá na životne dôležité látky sú pre vás mimoriadne dobré.


Vnútorná rovnováha

Radi premýšľate a plánujete vo veľkom. Svojím nadšením však často prestrelíte. Uzemniť vás pomáha meditácia mysle, umelecké a tvorivé aktivity a cestovanie - najmä od polovice júla do konca augusta.