Menu

4 dôvody, prečo už nevynechať tekutý rozjasňovač

Jemné trblietanie, bdelý pohľad a žiarivé akcenty.

Home » Krása » 4 dôvody, prečo už nevynechať tekutý rozjasňovač - 06.2020

Jemné trblietanie, bdelý pohľad a žiarivé akcenty: tekutý rozjasňovač je našou novou tajnou zbraňou krásy. Radi vám prezradíme, prečo ho odteraz vždy treba mať pri sebe.

Koniec sivým všedným dňom: keď sa blíži leto, chceme do svojich životov vniesť okrem dobrej nálady aj viac farby a lesku. Ako dobre, že teraz máme na žiarivú pleť novú tajnú zbraň: tekuté rozjasňovače nie sú len super praktické, ale nám aj dodávajú svetlo do dní, keď ho súrne potrebujeme.

Tekuté rozjasňovače síce nie sú žiadna novinka, nová je však aplikácia pomocou pipety, ktorá nám umožňuje ešte precíznejšie nanášanie. Či už pre viac kontúr na určitých miestach alebo pre prirodzený glow v prípade looku bez mejkapu: 4 dobré dôvody, prečo už nechceme vynechať tekutý rozjasňovač.

4 dôvody, prečo milujeme tekutý rozjasňovač

  1. Jednoduché používanie, prirodzené zakončenie

V porovnaní so žiarivými púdrami, tyčinkami či fluidom sa dajú tekuté rozjasňovače praktickou pipetou nielen obzvlášť dobre nanášať, ale sa aj postarajú o prirodzenejší výsledok. Lebo tekutú textúru môžete na pokožke ľahko roztrieť prstami bez toho, aby zostala prilepená na jednom mieste. Ďalšie plus: väčšina tekutých rozjasňovačov má jemné tónovanie, vďaka čomu môžete ľahko trafiť svoj farebný odtieň.

  1. Kontúry tam, kde chceme

Nanesené na správnych miestach fungujú tekuté rozjasňovače ako jednoduchý nástroj na kontúrovanie. Môžete pritom samy rozhodnúť, čo zvýrazníte a kam dáte kontúru: či v kútiku oka, pod oblúkom obočia, na lícnych kostiach alebo vo výstrihu. A dokonca lichotia i perám! Decentný glow v srdci pier (medzi ústami a nosom) nechá pery pôsobiť plnšie šmahom ruky.

Tip: aby ste to dosiahli, vklepte jednoducho jednu, dve kvapky ako finish po mejkape na príslušné miesto.

  1. Glow namiesto tieňov a vrások

Zatiaľ čo trblietavé kvapky na jednej strane rozjasňujú, zároveň aj zázračným spôsobom retušujú unavené tiene. Vďaka svojim reflektujúcim čiastočkám pôsobia ako lichotivý mäkko kresliaci objektív, ktorý jemne vyrovnáva nerovnosti. Mimochodom, medzičasom dostať aj tekuté rozjasňovače s hyaluronom a antioxidantmi, ktoré pleť navyše ošetrujú a vypínajú.

  1. Letná pleť, vitaj!

Načo čakať na slnečné lúče, keď slnečný glow možno získať z niekoľkých kvapiek? Rozotrite tekutý rozjasňovač v bronzovom odtieni na chrbát nosa, bradu a lícne kosti, alebo ho priamo primiešajte do mejkapu – pleť hneď zažiari akoby bola pobozkaná slnkom. Mimochodom, aj bez mejkapu: pre decentný sunkissed-look môžete zopár kvapiek jednoducho primiešať aj do denného alebo opaľovacieho krému.

Hore
OKViac informácií